Paydaşlar

...
KOCAELİ SANAYİ ODASI
Kocaeli Sanayi Odası, SAHA İstanbul üyesi bir Sanayi Odasıdır. Üye Oda olma sıfatıyla her türlü çalışmamıza iştirak etmektedirler. Sanayimizin gelişmesine dönük olarak Kocaeli Sanayi Odası ile müşterek gayretlerimiz devam etmektedir.

Web Sitesini Ziyaret Edin

...
İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, SAHA İstanbul müştereken Havacılık Uzay Farkındalık Bilgi Merkezi Ar Ge İhtisasa Dönüşüm İSTKA Projesi yürütmektedir. İkitelli OSB içinde irtibat Ofisi mevcuttur.

Web Sitesini Ziyaret Edin

...
TEKNOPARK ANKARA
İvedik OSB sınırları içerisinde yer alan Teknopark Ankara yerleşkesi, yarıdan fazlası savunma ve havacılık endüstrisinde faaliyet gösteren 150'yi aşkın firması ile SAHA İstanbul Ankara Ofisine ev sahipliği yapmaktadır. Ankara ve çevre illerdeki sektör paydaşlarının çalışmaları ve ilişkilerimiz Teknopark Ankara'da yer alan ofisimiz tarafından takip edilmektedir.

Web Sitesini Ziyaret Edin

...
GAZİANTEP SANAYİ ODASI
SAHA İstanbul ve Gaziantep Sanayi Odası savunma sanayi, sivil havacılık ve uzay sektöründe, Oda üyeleri ve SAHA İstanbul üyeleri arasında iş birliğini, dayanışmalarını, sistem ve alt sistem projelerinde birlikte iş yapmalarını ve bilgi paylaşımını sağlamak amacıyla protokol imzalamıştır. Ayrıca Gaziantep Sanayi Odası üyelerinin yöneticilik yetkinliklerinin geliştirilmesi ve güçlendirilmesini hedefleyen eğitimlerin SAHA İstanbul tarafından planlanması, uygulanması ve sonuçlarının değerlendirilmesi için sözleşme yapılmıştır.

Web Sitesini Ziyaret Edin