YILDIZ ENDÜSTRİYEL EKİPMANLAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

1993 Yılında ticari hayatına başlayan Yıldız Endüstriyel faaliyete geçtiği ilk günden itibaren siz kıymetli müşterilerimize her zaman en iyi ürün, en iyi hizmet kalitesini sunmuş ve gelecekte de bunu sürdürülebilir kılmak için daha da artan bir ivme ile verimli ve planlı bir şekilde çalışmaktadır.


Yıldız endüstriyel olarak, günümüzde zamanın hepimiz için geçmişten daha değerli olduğunun bilinciyle “Just in Time” mantığını tüm faaliyet ve hizmetlerimize endekslemiş bulunmaktayız. Bu noktadan yola çıkarak Türkiye ve Dünyadaki tüm teknik, ticari, ekonomik ve sosyo kültürel gelişmeleri sürekli izleyerek bu birikim ve tecrubeyi kuruluşumuzu takip eden zamanlarda sayısal ve coğrafi anlamda genişleyen ve dünyanın birçok noktasında bulunan müşteri portföyümüze taleplerine uygun olarak “butik yaklaşım” ile sunmaktayız.


YILDIZ ENDÜSTRİYEL PARA DEĞİL İNSAN BİRİKTİRİR;


İşimizin üretimden ve satıştan ibaret olmadığını bilmek bize “müşteri dostu” bir ticari yaklaşım ile adım atmayı öğretti. Bu öğreti bize zaman içinde “insan biriktirmenin” ne kadar kalıcı ve önemli olduğunu kanıtladı. Biz para değil insan biriktiriyoruz, bu da bizi aileye katılan her yeni bir üye ile her geçen gün daha güçlü bir yapı haline getiriyor.


Tecrubemizi sizlere hizmet ile daha da geliştirdiğimizi ve kalıcı hale getirdiğimizi biliyoruz. İmalat, satış ve satış sonrası hizmetler sıralamasını entegre olarak bünyesine alan YILDIZ ENDÜSTRİYEL, sizlerin soruları, sorunları, talepleri ile kalıcı kazanımlar elde etmekte. Bu nedenle sizlerin her türlü eleştiri,soru ve taleplerinizi sizlere 7/24 her an açık olan iletişim kanallarımız aracılığı ile beklemekteyiz.

Üretim İmalatı için Teknikler ve Sistemler (Techniques and Systems for Production Manufacturing)

Alçak Basınç Kompresörler

Orta Basınç Kompresörler

Yüksek Basınç Kompresörler ( Solunum Havası )

Endüstriyel Gaz Kompresörleri

Azot ve Oksijen Jeneratörleri

Basınçlı Kap Üretimi

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.