YAZKAR KLİMA SOĞUTMA DAN. OTOM. VE İŞ MAK. EKİP SAN. VE TİC. A.Ş.

Soğuk zincir taşımacılığında, gıda ürünlerinin muhafazasında kullanılan araçların frigorifik kasa-izolasyonunu, soğuk muhafaza cihazlarını, soğuk zincirin kırılmasını önleyen frigoboxları, yolcu taşımacılığında ticari araç klimalarını, Raylı sistemlerde Tren-Metro Klimalarını üreten bir firmadır.

Yerleşik alanda ise gıda ürünlerinin uzun ömürlü muhafazası için soğuk hava depoları projelendirip kuran bir firmadır. TCDD, TUVASAŞ, ANKARA-EGO ve Büyük şehir belediyelerine Tren ve Raylı sistem klimaları; İstanbul Belediyesine bağlı İETT ve Özel Halk otobüslerine, Adana Belediyesine, diğer Büyükşehir Belediyelerine otobüs klimaları; BMC, IVECO ihracata otobüs-minibüs klimaları, Mercedes AXOR ihraç kamyonlarına kabin klimaları, Savunma Sanayine zırhlı araç klimaları tedarikçisi olarak uzun yıllardır hizmet etmekteyiz.

Kara – Deniz – Demir Yollarına Klima ve Soğutucu üreten firmamız YAZKAR A.Ş. Dizel Soğutucu üretimine de başlayarak ilklere imza atmaya devam etmektedir.

YAZKAR A.Ş. İstanbul Merkez 3000 m² kapalı ve açık alanı, CE – Dın En – ISO 9001-2008 ve ISO 14 000 Uluslararası Kalite Belgeleri ile sektörün otoriter ve teknolojik fabrikasyon üretim yapan firmasıdır. Üretim tesislerimiz yılda 5.000 adet üretim yapabilen kapasiteye sahiptir.

Yurt içinde 71 Yurt dışında 12 satış ve servisiyle bir dünya markası olarak hizmet vermektedir.

YAZKAR markası 1994 yılında YAZICI ailesinin girişimci ruhuyla kurulmuştur.

YAZKAR toplam kalite anlayışı, kullandığı teknik alt yapı ve bire bir yol-cihaz kullanma koşullarına göre tasarlanmış bilgisayar kontrollü test odaları ile sektörünün vizyon kuruluşu-dinamik lideridir.

YAZKAR kendi bünyesinde yürüttüğü AR-GE ve test çalışmaları sonucu 12 model Araç Soğuk Muhafaza Cihazı yanı sıra 12 model Ticari Araç Kliması 5 model Tren ve Hafif Raylı sistem kliması üretmektedir. Cihazların sac, paslanmaz (304 kalite) ve aluminyum gövde bölümleri Lazer,CNC makinelerinde kesilip şekillenir ve her türlü korozyona kar dayanklı boya işlemlerinden geçer. Cihazların dış estetik görünüşünü ve muhafaza kapaklarını oluşturan kısımlar tamamen kendi mühendislerimizin dizaynı olup dayanıklı plastik (ABS) ve CTP malzemeden basılmaktadır. Her noktada Kalite Kontrol elemanlarının denetimi ile üretilen cihazlar müşteriye sunulmaktadır.

Yurt dışında hali hazırda Hollanda, Bulgaristan, Ukrayna, Romanya, Polonya, Rusya, İran, Irak , Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan,Libya ve Cezayir de YAZKAR ürünleri müşterilerimizin hizmetindedir.

Hedefimiz klima ve soğutma sanayinde bugünün ve geleceğin otoriter- teknoloji endüstrisi olarak her zaman genç ve dinamik kalmaktır.

Klima

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.