YAKUPOĞLU TEKSTİL VE DERİ SAN. TİC. A.Ş.

YDS, asker ve güvenlik alanında, teknik bot, ayakkabı ve tekstil başta olmak üzere balistik gözlük, saraciye ve çadır gibi ürünlerin dünya standartlarında üretimini yapan bir Türk firmasıdır.

Ankara’da 100.000 m² alan üzerinde bulunan tesislerinde, dünyadaki en son teknolojileri bünyesinde barındıran YDS, yıllık 6 milyon çiftlik teknik bot üretimiyle sektörünün lideridir. Türkiye’nin ilk 500 firması içerisinde yer alan YDS, bu listeye giren sektöründeki tek firma konumundadır. TİM 2022 yılı raporuna göre ihracatta sektör birincisidir.  

YDS, yenilikçi bakış açısıyla teknik tekstil ürünleri üretiminde son yıllarda ürün gamını genişleterek Asker, Polis ve Outdoor ihtiyaçlarına yönelik yeni çözümler sunmaya başlamıştır. Uzun yıllardır ürettiği üniforma, soğuk iklim parka-pantolon, sırt çantası, mühimmat ve balistik yeleği, uyku tulumu, panço, çadır gibi her türlü tekstil ihtiyaçlarını sürekli geliştirerek dünya çapında karşılamayı hedeflemektedir.

EN ISO 20345 /20347, ISO 9001, OHSAS 18001 gibi uluslararası belgelere sahip YDS ürünlerini Türkiye pazarının dışında başta İngiltere Danimarka, Norveç, diğer Avrupa Ülkeleri, Ortadoğu, Afrika ve Asya orduları olmak üzere 55 ülkeye ihraç etmektedir.

Giyilebilir Teçhizatlar (Wearables)

Taktik Bot

Taktik Kıyafet

Balistik Gözlük

Üniforma

Askeri Çadır

Uyku Tulumu

Ranza

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.