UZUN HİDROLİK SAN. VE TİC. A.Ş.

Uzun Hidrolik , müşteri odaklı tasarım ve üretim firmasıdır. 1990 yılında kurulmuştur.

  • Hidrolik Silindir
    •    Hidrolik Blok
    •    Hidrolik Destekli Özel Makine

tasarımı ve üretimini gerçekleştirmektedir.

Kurucusu Mustafa Uzun’dur. İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirdikten sonra, üniversite yaşamını Almanya’da geçirmiştir. 1980 yılında Karlsruhe Teknik Üniversitesi’nden yüksek makine mühendisi olarak mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra 5 yılını sanayide geçirmiştir. 1985-1990 yılları arasında Mannesmann Rexroth’ta konstrüksiyon müdürü olarak çalışmıştır.

Uzun Hidrolik mart 2010 yılında Tuzla’daki yeni merkezine taşınmıştır. Yaklaşık 500 m² ofis ve 3500 m² üretim sahası ile geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

85 tecrübeli çalışanı ile devamlı gelişen makine parkuru ve yılların bilgi birikimi sayesinde Müşteri Memnuniyetini garanti etmektedir.

VİZYON & MİSYON

Neden Uzun Hidrolik?

Uzman Kadro:

85 kişilik deneyimli kadro , yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile her türlü hidrolik blok, hidrolik silindir ve sisteme çözüm sunmakta, geliştirmekte ve üretmektedir. Bünyesinde 6 mühendis, 5 meslek yüksek okul mezun çalışanı vardır.

Kalite:

Tecrübeli iş gücü, her zaman gelişen ve sürekli iyileşen kalite anlayışı ile müşterilerine kaliteyi zamanında ve uygun fiyata sunmayı kendine görev edinmiştir. Bu sayede ISO9001:2008 belgesini almaya hak kazanmıştır.

Müşteri Odaklı Gelişme:

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla, müşterilerin her türlü sorununa engin deneyimiyle çözüm sunmakta ve bu doğrultuda gelişmektedir.

Esnek Üretim Olanakları:

Geniş makine parkuru, ve müşteri odaklı planlama sayesinde müşterilere sorunsuz hizmet sağlamayı amaçlamaktadır .

Hidrolik Blok

Hidrolik Silindir

Özel Makine Ve Ekipman

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.