UNIDEF BİRLEŞİK SAVUNMA SANAYİ TİCARET A.Ş

Unidef Birleşik Savunma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 2013 yılında Khan Arms ve Samsun Yurt Savunma iştiraki sonucu proje yönetimi amacı ile kurulmuştur. Unidef yerel ve uluslararası projelerden edindiği deneyimlerden yola çıkarak, silah sistemi entegrasyon çalışmalarına yenilikçi, maliyet etkin ve pratik mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Unidef ailesi olarak birinci önceliğimiz son kullanıcıların görev profillerine uygun olarak operasyonlara yönelik ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik yüksek işçilik kalitesini gözeterek yenilikçi silah mesnetleri ve ara yüzleri tasarlayıp üretmektir. Firmamız, 2014 yılından bu yana operasyon ihtiyaçlarına yönelik özel olarak ürettiği silah mesnetleri ve S60 Sea Hawk, S70 Black Hawk ve AS532 Cougar helikopterlerine uygulanan entegrasyon projeleri ile kalitesini kanıtlamıştır.

Güvenlik kuvvetlerinin gerçek muharebe durumlarına yönelik taleplerini karşılamak adına silah endüstrisinde konusunun önde gelen çözüm ortakları ile iş birliği yapan Unidef Profense M134 Minigun silah entegrasyonu projeleri için ilgili kurumların ana yüklenicisi konumundadır.

Silah Mesnetleri

Taret

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.