TULGAR İLERİ KOMPOZİT TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Tulgar İleri Kompozit Teknolojileri Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ; Savunma, Havacılık, Denizcilik ve Otomotiv sektörlerinin gereksinimlerine yönelik kompozit parça tasarımı, prototipleme, seri imalat, entegrasyon kabiliyetlerine sahip olup “her alanda kompozitleştirme ve yerlileştirme” hedefiyle faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Kara, hava ve deniz platformlarında tecrübeli ve kompozit konusunda uzman kadrosuyla, %100 Türk sermayeli olarak 2021 yılında İzmir’de kurulan Tulgar İleri Kompozit, yüksek katma değerli projeler üretebilmek için Ar-Ge faaliyetlerini de sürdürmektedir.

Islak serim, vakum infüzyon, otoklav dışı prepreg ile kompozit parça/kalıp üretiminin yanında CNC ve lazer kesim kabiliyetleri de bulunmaktadır.

Tulgar İleri Kompozit, İzmir Kemalpaşa’da, 1.000 metrekare alan üzerine kurulu imalat fabrikasında; savunma, havacılık ve denizcilik platformlarının üretim standartlarına uygun şekilde kompozit malzeme üretimlerini gerçekleştirmektedir. Özel proseslerden biri olan kompozit imalat süreçlerinde, proses kontrol, ortam şartlarının kontrolü, ürün ve hammadde takibi, personel eğitimleri ile kalite standartlarına bağlı kalınmaktadır.

Tulgar İleri Kompozit, alanında uzman genç ve dinamik mühendislerin bir araya gelerek kurduğu bir kompozit şirketi olmanın yanı sıra, dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelere süratle entegre olan Agile bir şirkettir. Hizmet verdiği ve hedeflediği sektörlerdeki gelişmelerle birlikte ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli iyileştirme ve geliştirme prensibiyle büyümeyi planlamaktadır.

Karbon Fiber Plakalar

Karbon Fiber Tüp Parçalar

Yapısal Karbon Fiber Parçalar

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.