TUALCOM ELEKTRONİK A.Ş.

TUALCOM, RF teknolojileri ve haberleşme alanlarında faaliyet göstermektedir. Milli tasarımlarımızla hızlı, özelleşmiş ve son teknoloji çözümler sunmanın yanı sıra, ülkenin önde gelen uzay teknolojisi ve savunma şirketleri tarafından yürütülen çeşitli projelere de katkı sağlamaktayız.
Temel hedefimiz, kompakt, verimli ve genel amaçlı veya uygulamaya özel haberleşme ve RF sistemleri, alt sistemleri ve modülleri geliştirmek ve üretmektir. Haberleşme sistemlerine ek olarak, ürün ailemiz radar ve elektronik savaşla ilgili yüksek frekanslı ve geniş bantlı sistemleri içermektedir.
TUALCOM, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem vermektedir. Bu faaliyetleri son ürünlere dönüştürerek, kısa sürede veri bağları, telemetri sistemleri ve elektronik harp sistemlerinde önde gelen firmalardan biri haline gelmiştir. Farklı platformlar için çeşitli ürünler
sunan TUALCOM, ülkemizin savunma şirketleri için en güvenilir tedarikçilerden biri haline gelmiş, bunun yanı sıra ürünlerini dünyaya ihraç etmeye başlamıştır.

Elektronik Destek Tedbirleri - Haberleşme (ESM - Communications)

Elektronik Karşı Tedbir - Haberleşme (ECM - Communications)

Elektronik Koruyucu Tedbirler - RF (EPM-RF)

Yönlendirilmiş Enerji Teknolojileri - RF (Directed Energy Technologies (DET) - RF)

Antenler (Antennas)

Antenler, Radar veya Haberleşme (Antennas, Radar or Communications)

Veri Bağlantısı

GPS / GNSS Sıkışma Önleme Sistemleri

Telemetri

Uçuş Sonlandırma

Elektronik Harp

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.