TREND MÜHENDİSLİK MAKİNE SAN. TİC. A.Ş.

15 yılı aşkın işleme tecrübesine sahip TREND MAKİNE, Tuzla–İstanbul’daki merkez işletmesinde ürün sergileme ve servis hizmeti yapmaktadır. 2022 yılı itibariyle yeni bir ürün üretmek, pazarda payı artırmak için Samsun Havza Osb de 3500 metrekarelik fabrika ile imalatını kuvvetlendirmiştir.

Müşteri odaklı çalışan firmamızda, kalite, maliyet ve zamanında teslimat ana prensipleri oluşturmaktadır. Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan her adımda uygulanan kontrol sistemleri, laboratuvar deneyleri, ürünlere yönelik denetim testleriyle mamul kalitesi güvence altına alınmıştır.

Isıl İşlem ve Döküm sektöründe önemli bir yeri olan TREND MAKİNE, Kalite, Ce, Tse, Yerli Malı belgelerine sahiptir. Modern teknolojiyi takip eden makine parkı ve eğitimli personeliyle çalışmalarını sürdüren firmamız açısından önemli olan müşteri memnuniyet göstergeleri titizlikle takip edilip değerlendirilmektedir. Otomasyona dayalı çalışan firmamızda uygun maliyetli çözümler müşterilerimize sunulmaktadır.

Başta ısıl işlem, tavlama, dökümhane, aluminyum/bakır alaşımları mühendisliği ve uygulama tecrübeleri ile 15 yıllık birikime sahip olan firmamız; metal, ısıtma ve eritme konularında dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, çevreci ve tasarruf odaklı projeleri ile organize olmuş, doğru ürün, doğru fiyat politikasını ilke edinmiş  ve teknik birikimleriyle sektörde kalitesi ile yerini almıştır. Üstlenmiş olduğumuz tüm projeler de özellikle kurulum ve satış sonrası mühendislik hizmetleri ile siz değerli iş ortaklarımızın daimi olarak yanında olmaya devam etmekteyiz. Kalitesi ve ekonomik sunumları ile tesislerinizdeki iş akış şemalarına uygun proseslerle çözümler üretmek ana ilkesi ile hareket ederek sizlere kaliteli işler sunmaktayız.


www.trendmakine.com.tr

İleri İmalat Teknolojileri (Advanced Manufacturing Technologies)

Üretim İmalatı için Teknikler ve Sistemler (Techniques and Systems for Production Manufacturing)

Yalın Üretim (Lean Manufacturing)

Alüminyum ve Alaşımları (Aluminum and Its Alloys)

Bakır ve Alaşımları (Copper and Its Alloys)

Bronz (Bronz)

Düşük Alaşımlı Çelik (Low Alloy Steel)

Gümüş (Silver)

Magnezyum ve Alaşımları (Magnesium and Its Alloys)

Pirinç (Brass)

Talaşlı İmalat (Machining)

Zamak (Zamak)

ENDÜSTRİYEL FIRIN İMALATI

ISIL İŞLEM FIRINLARI

ERGİTME FIRINLARI

LABORATUVAR FIRINLARI

SERAMİK & HOBİ FIRINLARI

İNDÜKSİYON OCAKLARI

DÖKÜMHANE EKİPMANLARI

EKSTRÜZYON EKİPMANLARI

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.