TORUN METAL ANONİM ŞİRKETİ

2000 yılında yola çıktığımızda tek bir hedefe odaklandık: Konusunda uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik alt yapı ile dünyadaki en büyük endüstriyel markaların uzun soluklu stratejik iş ortağı olmak. Bugün global markalara pirinç, alüminyum, magnezyum ve paslanmaz çelikten mamul ürünlerle dövme, döküm, talaşlı imalat ve işleme hizmeti sunan bir mühendislik firmasıyız. Ürün ve hizmetlerimizi sunarken en iyi kalite ve en iyi hizmet her zaman önceliğimiz. Sektörün lideri olabilmek ve global müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için müşterilerimizin ihtiyaçlarını ön planda tutuyoruz. Almanya, Çekya, İtalya ve Türkiye’deki stratejik lokasyonlarımız aracılığıyla müşterilerimizle yakınlaşıyor; kendi bünyemizde bulunan takım atölyesi, kalıp atölyesi, montaj ve kaplama hizmetleri ile tek noktadan tüm hizmetleri müşterilerimize ulaştırıyoruz.

TORUN Grubu olarak misyonumuz; sırasıyla, müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, sosyal ve ekolojik çevremiz ve yatırımcılarımız için değer üretmektir. Dil, din ve millet önceliğimiz olmadan evrensel değerlere ve etik kurallara inanır, insanın gelişimini merkeze alırız. Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler sözleşmesine bağlı bir marka olarak, insan ve çevreye olan sorumluluğumuzu gerçekleştirdiğimiz her projeye yansıtıyoruz. Torun Grubu’nun vizyonu, birlikte gelişmeye önem veren müşterilerine endüstriyel ürünleri farklı ham madde ve üretim proseslerini kullanarak, optimum maliyet, kalite ve hızda, global lokasyonlarda, müşterilerinin ihtiyacı olan entegre çözüm ve tasarım becerilerini de sunarak, müşterilerine değer katan global bir marka olmaktır. Müşteri talep ve ihtiyaçlarına öncelik veren bir marka olarak, farklı ham madde ve gelişmiş teknoloji yatırımlarımıza sürekli devam ediyor ve tüm hizmetlerimizi TORUN çatısı altından müşterilerimizle buluşturuyoruz. 50.000 m2’nin üzerinde bulunan ve Avrupa’da farklı lokasyonlara yayılmış olan üretim tesisi ve depolarımızla müşterilerimize yenilikçi ve uygun maliyetli ürünler ve lojistik çözümleri sunuyoruz.

Torun Grubu olarak, değerlerimizi temel alarak tüm sosyal paydaşlarımızla birlikte değer üretmek için çalışıyor ve hep birlikte başarıyoruz. Bunların sonucu olarak Türkiye’nin en büyük 500 Sanayi Kuruluşu ve İhracatçılar Birliği sıralamasında ilk 250 arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm paydaşlarımızla birlikte sürekli gelişmek ve birlikte başarmak en büyük tutkumuz.

Pirinç

Alüminyum

Magnezyum

Paslanmaz Çelik

Dövme

Döküm

Talaşlı İmalat

İşleme Hizmeti

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.