TOKSEL MAKİNA TEKNİK MAL. İMAL. SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.

1972 yılından süregelen makina üretim tecrübesini,1989 yılında doğaltaş işleme makineleri konusunda ihtisaslaştıran TOKSEL, Türkiye`ye ve pek çok ülkeye hizmet verirken kalitenin ve güvenin yeni adı olmuştur.

Zarara uğramaktan kaçınırken, haksız kâra da karşı olan firmamız, kalite ilkesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Dünyanın dört bir yanında birçok üretici TOKSEL`i tercih etmekten memnuniyet duyarken, doğal taşın ve seramiğin en iyi şekilde işlenip kullanıma hazırlanmasında hizmet veren makinalarımız kullanılmaktadır.

TOKSEL, güçlü kadrosu, altyapısı her geçen gün edindiği tecrübe ve bilgi birikimiyle, yenilikçi, dinamik karakteri ve profesyonel iş anlayışıyla dünyada aranan markalardan biri olmayı başarmıştır. Ülkemizde ve dünya pazarında oluşabilecek yeni eğilimleri ve ihtiyaçları takip ve tespit ederek, ürünlerini bu doğrultuda geliştirmekte, dünya kalite normlarına uygun makinalar üreterek trend takipçisi değil, trend yaratıcısı olmayı hedeflemektedir.

“Müşteri Memnuniyeti” “Güven” ve “Kalite” kavramları üzerine inşa edilmiş TOKSEL gelişen teknolojiye ayak uydurmayı daima başarmış ve istikrarlı büyümesini her koşulda sürdürmüştür. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan TOKSEL; mutlaka tanışılması gereken bir firmadır.

Doğaltaş İşleme Makineleri

Seramik / Suni Taş İşleme Makineleri

Flexıble/Esnek Konveyör Sistemleri

Kalıp Ve Ekipman Yedek Parça

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.