TİSAŞ TRABZON SİLAH SANAYİ A. Ş.

Çeyrek asra yakın bir geçmişle, güçlü, rekabetçi ve bir o kadar da dinamik bir yapıya sahip olan TİSAŞ, savunma sanayinde gerçekleştirdiği “müşteri odaklı” çalışmaları ile sektöründe sürekli takip edilen firma olmuştur. Yaptığı yatırımlar, teknolojik altyapısı ve deneyimli çalışanlarıyla, kaliteden ödün vermeden gerçekleştirilen müşteri memnuniyeti, TİSAŞ’ı bugün sektörün vazgeçilmezleri arasına yükseltmiştir.

Yurtiçinde Silahlı Kuvvetlerimizin tabanca ihtiyacını karşılayabilme onuru bizleri daha büyük hedeflere yöneltmiş, başlatılan ihracat çalışmaları neticesinde bugün üretimin %85’lik kısmını ihraç eder hale getirmiş bulunmaktadır. Yönelmiş olduğumuz bu rota ile dünyada ve özellikle savunma sanayi sektöründe “TÜRK MALI” olgusunu daha fazla kullanıcıya ulaştırma amacındayız.

TİSAŞ’ın tasarladığı ve ürettiği özgün ürünler, bugün sahip olduğumuz rekabet gücümüzün en önemli unsurlarından biridir. Ar-Ge’ye ayırdığımız kaynaklar ve geliştirdiğimiz bu ürünler ile sektörde ZİGANA markası önemli bir yere sahip olmuştur. Ankara ve İstanbul Bölge Müdürlüklerimiz ile yurtdışındaki distribütörlerimiz, bu hedefi daha yükseklere taşımamızdaki en önemli yapı taşlarımızdır.

Gerek Savunma Sanayimizin olası ihtiyaçlarına cevaben ve gerekse de yurtdışı talepleri karşılamak adına yeni ufuklara yelken açarak Zigana Piyade Tüfeği ( ZPT ) üretimine başlanmış olup, edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak, 7.62 ve 5,56 kalibre uzun namlulu silah üretiminde de ülkemizin haklı gururu olmak bizler için çok büyük önem arz etmektedir.

Şirketimiz Ar-Ge, inovasyon ve insana yatırım yaparak, yeni pazarlara odaklanarak, mevcut pazardaki hâkimiyetini arttırarak ve rekabetçi yapısını muhafaza ederek belirlediği hedeflere ulaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Tabancalar (Atıf Silahlar) Veya Tabanca Parçaları, 30 Mm. Ve Aşağıda (Guns (Firearms) or Gun Parts, 30 mm. and Below)

Tabancalar

Tüfekler

Aksesuarlar

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.