TEKNOLİNE TEKNOLOJİK SİS. A.Ş.

2006 yılında kurulan Teknoline Teknolojik Sistemleri A.Ş., Uydu (SMATV), Kablo TV (CATV), Terrestrial Anten (MATV), İnterkom (Görüntülü – Görüntüsüz Diafon Sistemleri) Otobüs Koltuk Arkası Eğlence Sistemleri ve Fiber Optik Dağıtım sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir. Üretim, tasarım ve uygulama %100 yerli ve ileri teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.

Yüksek teknolojik ürün grubuna giren Fiber Optik merkezi uydu dağıtım sistemlerinin Türkiye’deki öncüsü olup, 4 Uydu sinyallerini tek kıl fiber optik kablo üzerinden taşıyan ve dünyada ilk olan ürünü kendi bünyesinde geliştirmiştir. Fiber optik dağıtım sistemleri üzerine geliştirdiği diğer ürünlerle de dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır. Bu konuda Dünyada’da söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

Tekniksat Group teknoloji ürünlerinin tasarım ve üretimlerini yapan Teknoline Teknolojik Sistemleri A.Ş. firması ile dünyadaki teknolojik çalışmalar ve yeni gelişmeleri yakından takip ederek üretime ağırlık verip tamamen Türk teknolojisi tasarım yazılımlarını gerçekleştiren modern ürünlerini yurt dışı pazarlarına açmayı hedeflemiştir. Grubumuz; satış ve sonrası hizmetlere çok önem veren bir anlayış ile çağdaş teknolojijk yöntemlerle hizmet vermektedir.

Uydu (SMATV)

Uydu (SMATV)

Kablo TV (CATV)

Kablo TV (CATV)

Terrestrial Anten (MATV)

Terrestrial Anten (MATV)

Kamera(CCTV)

Kamera(CCTV)

İnterkom (Görüntülü – Görüntüsüz Diafon Sistemleri)

İnterkom (Görüntülü – Görüntüsüz Diafon Sistemleri)

Fiber Optik Dağıtım Sistemleri

Fiber Optik Dağıtım Sistemleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.