TEKATRON OTOMASYON MAKİNE ELEK.MÜH. İNŞ.İMALAT SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

Tekatron, mekatronik ve elektronik  sistemlerin tasarım, üretim ve AR-GE faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulmuş bir teknoloji ve mühendislik firmasıdır.

Büyüme Stratejileri Ve Kilit Değerleri

Firmamız hizmet verdiği sektörlerin kapsamına giren ulusal ve uluslararası dokümantasyon, mühendislik, imalat ve kalifikasyon standartları doğrultusunda projelerimizin konfigürasyon yönetimi faaliyetlerini gerçekleştirerek müşterilerimizin beklentilerini bütünüyle yerine getirmeyi hedeflemektedir.

Yeni İş Alanlarına Yönelim

Küreselleşmenin verdiği ivmeyle uluslararası pazarlarda araştırılan, geliştirilen ve üretilen sistemleri sunacak ve bilgi, kabiliyet ve hizmet alışverişleri gerçekleştirerek yeni pazar ihtiyacını giderecektir.

Kurumsal Yapıyı Muhafaza

Firmanın kurulduğu ilk günden bu yana devam eden kurumsal yapı düşüncesini muhafaza edecek ve büyümesini kurumsal yapısını güçlendirerek büyümesini stratejik plan ve hedefleri çerçevesinde gerçekleştirecektir.

Entegre Yönetim

Entegre yönetim kapsamında Tekatron, kurumsal kültürününü dayandığı temel değerlerini oluşturacak ve uygulayacaktır. Bilişim sistemleri ve insan kaynakları politikasını bu değer yargıları üzerinden kuracak ve yönetecektir.

Orta Seviye İnsansız Kara Aracı

Geçit İşaretleme Sistemi

Pan&Tilt

Tripod/Mast

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.