STORM GRUP MÜHENDİSLİK A.Ş.

FİNAL SAVUNMA BOYA METAL KAPLAMA A.Ş üretim alanında Yaş boya, Toz boya,Çinko-Nikel Kaplama, Alodin Kaplama, Çinko Fosfat Kaplama , Eloksal Kaplama, Mangan Fosfat Kaplama, Çinko Fosfat Kaplama, Pasivasyon ve Elektrolitik Çinko Kaplama Proseslerini uygulamaktadır. Yaş boya hattı 4000 m2’lik, toz boya hattı ise, 1000 m2’lik konveyör sistem üzerine kurulmuştur. Kaplama sistemi 2000 m’lik bir hat üzerine kurulmuştur.

 Kalite Kontrol Laboratuvarında üretim süreçlerinin tüm testleri yapılarak prosesleri kontrol altında tutmakta ve bunun sonucunda yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunulmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve gelişmiş laboratuvar cihazları ile (XRAY, HULL-CELL , Tuz Testi, Otamatik Titrimetri, Kalınlık Ölçüm cihazları vs.) tüm ölçüm ve analizlerin yapılabildiği laboratuvarını kurmuştur. Savunma ve Havacılık Sanayi’nde uygulanan kaplama ve boya standartlarına uygun işlem yapılmaktadır. Planlanan yatırımlarla birlikte hedefimiz minimum hata oranı ile maksimum kapasitede  üretime ulaşmaktır.

  FİNAL SAVUNMA BOYA KAPLAMA AŞ satış-pazarlama ve proje ekipleri ile birlikte güvenilir, kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutmakta, satış sonrası hizmet desteğini proje ekibi ile birlikte yerinde tespit ederek sağlamaktadır. İç ve dış pazarda marka ve lider olmak için Savunma Sanayi ve Havacılık sektöründe tecrübeli personeli ile üretim teknolojilerini yakından takip etmekte en ileri uygulama teknikleri ile tüm süreçlerini yönetmektedir. Bünyesinde gerekli eğitimleri vererek ürün-süreç geliştirme çalışmalarını proje ekibi ile birlikte yürütmektedir. 

 ISO 9001.2008 ISO 14001:2004 , OHSAS 18001 ve AS 9100 Rev D kalite yönetim sistem belgelerine sahiptir. FİNAL SAVUNMA BAYA KAPLAMA A.Ş. Havacilik Uzay ve Savunma Sanayi sektörüne hizmet etmeyi planlamaktadır.  Ayrıca savunma ve havacılık sektörünün Kalite Yönetim Sistemi ve Nadcap Sertifikasyonlari ile Uluslararasi Havacılık ve Savunma Sanayi Mütahitleri Akreditasyon Programına sahip olmayı ve dünyada kabul gören Kalite Standartlarını uygulamayı hedeflemektedir.

FİNAL SAVUNMA BOYA KAPLAMA A.Ş çevreye duyarlı üretim gerçekleştirirken Temiz bir çevre için “Dogaya Saygılı Üretim” prensibini özenle sürdürmekte ve iç enerji verimliliği inisiyatifini gerçekleştirerek, tasarruf elde etmektedir.

Kaplama

Boya Ve Diğer Uygulamalar

Talaşlı İmalat

Kaynaklı İmalat

Arge-Tasarım

Montaj

Labaratuvar Ve Kalite Kontrol

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.