STARK METAL MAKİNA

STARK METAL, 2002 yılında Almanya da, kesici takım üretimi yapmak amacıyla kurulmuştur.
2008 yılında Bursa da Deniz Teknik olarak bu çalışmalarına başlamıştır. 2021 yılında ise Almanya daki STARK Metal markası altında üç ayrı lokasyonda faaliyetine devam etmektedir. Günümüz son teknolojisine sahip firmamız, makine ve ekipman alt yapısını her geçen gün artırmaya devam etmektedir. Otomotiv ve makina sektörü başta olmak üzere raylı sistemler gibi talaşlı imalatın gerçekleştiği tüm prosesler için kesici takım üretimi gerçekleşitren firmamız, ülkemiz savunma ve havacılık sektörünede hizmet vermektedir.
Her türlü ticari, ahlaki ve hukuki kurallara saygılı, müşterilerine, çalışanlarına ve tüm kesimlere katkı sağlayan, sürekli gelişen ve iş disiplinine sahip dinamik bir kuruluş olmaktır. Her zaman kaliteyi ve ürün sürekliliğini sağlamak, en uygun maliyetli ve istenilen kalitede ürünleri sunmaktır.
Hedeflerimiz müşterilerimizin kalite, yenilik ve sürekli gelişim çerçevesi içerisinde tercih ettikleri tedarikçi olmak, sürdürülebilir üretim yöntemleri ile çevreye duyarlı bir firma olmak, Çalışanlarına güvenli ve modern bir çalışma ortamını hazırlayıp sürekli geliştirmek ve STARK METALL markamızı kalite öncelikli bilinen bir firma haline getirmektir.

Talaşlı İmalat (Machining)

Kontrol Cihazları

Kesme Cihazları

Freze

Matkap

Özel Takım

Makina

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.