SRDR MÜHENDİSLİK SAN VE TİC A.Ş.

Akademik araştırmalar sonucunda, İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde 1995 yılında Türkiye’de ilk defa iki serbestlik dereceli scara robotun tek motorla kontrolü konusunda çalışma ile başlamıştır. Lokal ve global sanayi için robotlu üretim teknolojileri geliştiren SRDR Mühendislik’ in bu başarısının arkasında teknoloji üreten ve yöneten yetenekli insan kaynağı bulunmaktadır. 2009 yılında savunma sanayi mühendislik çalışmalarına dahil olmuş ve bugün robotlu esnek üretim teknolojilerinin geliştirilmesine yönelik uluslararası projelerde yer almaktadır.

SRDR Robotik , Tarım , Otomotiv, Kimya, Savunma , Enerji, Gıda, İlaç, Metal, Kozmetik, Kırtasiye, Enerji, Tekstil, Ahşap, Ziraat, Plastik, Beyaz Eşya, Parfümeri , Matbaa, Klima, Gemi sektörlerinde , Akıllı Robotik Toplama , Akıllı Robotik Paketleme, Akıllı Robotik Paletleme, Akıllı Robotik Makine Besleme, Akıllı Robotik Kaynak, Akıllı Robotik Isıl İşlem, Akıllı Robotik Kesme , Akıllı Robotik Montajlama, Akıllı Robotik Görüntü İşleme uygulamalarında 25 yıl ve 300’ü aşkın proje deneyimi ile sizin için en iyi uygulamayı önerir ve yapar, doğru robotik çözümü bulmak üzere SRDR Robotik tam aradığınız çözüm ortağınızdır. Robot teknolojisindeki yenilikçi çözümleri, kanıtlanmış proje yönetimi, ekipman entegrasyonu, tecrübeli mühendislik yaklaşımıyla yüksek teknoloji gerektiren projelerde siz değerli müşterilerine değer yaratmaya devam etmektedir. Uygulamanız için bize güvenebilirsiniz, projenin başında neyin yapılabilir olduğunu size açıklar ve yapılamayacak işler için dürüstlüğümüzden taviz vermeden işin başında söyleriz ve sözümüzü tutarız.  Amacımız, verimliliğinizi artırarak, bakım maliyetlerinizi düşürerek ve iş gücünüzü optimize ederek operasyonlarınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olmak, sorunu çözmek, endüstriyel 4.0 ve dijitalizasyon çağında daha çok karlı üretim elde etmenize çözüm ortaklığı sağlayarak operasyonlarınızı basitleştirmenize yardımcı olmaktır.

SRDR ROBOTIK NACE 28.99.10; 74.10.02; 71.12.08 faaliyet konularında ENOSAD’A kayıtlı IFR üyesidir. ARGE faaliyetlerini İstanbul Teknopark bünyesinde gerçekleştirmektedir

İş KOLU VEYA kolları

Proje faaliyetlerimizin odaklandığı ana iş kolları:

  • Mekanik tasarım ve Analiz
  • Elektrik tasarım ve imalat
  • PLC programlama
  • Robot programlama
  • ERP haberleşme
  • Nesnelerin internet
  • Kablaj

Jaka Cobot

Endüstri 4.0 ve Endüstri 5.0 Uygulama Hizmetleri

Dijitalleşme

ABB Robotları

Kuka Robotları

Nachi Robotları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.