SÖZER MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İki farklı iş kolumuz bulunmaktadır. Bunlardan ilki boya-kimya sektörlerine yönelik mikser ve türevi makinalarının imalatı, anahtar teslim boya-kimya fabrikaları kurulumudur. Diğer iş kolumuz ise  “Sözer Cnc” markası olarak 1946 yılında kurulan “Sözer Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” mizin bir yan kuruluşudur. Sözer Makina’nın 70 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesinin yansımalarıyla yola çıkan “Sözer Cnc” , özellikle savunma sanayi, havacılık, denizcilik, ağır sanayi makina parçaları, robotlu otomasyon sistemlerini oluşturan etmenlerin imalatı gibi çok amaçlı çeşitli makineler ve komponentlerinin üretimini ve hassas parça işlemesini yapabilmektedir. Üretim süreçlerinin yanı sıra, tasarım aşamasından başlayan hizmetlerimiz arasında projelendirme, danışmanlık gibi konularda da  faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

Çalışmalarımız ve hizmetlerimiz arasında her türlü fason ve talaşlı imalat işleriniz bulunmaktadır. Çalışmalarımızı seri şekilde gerçekleştirerek adımızda yazdığı gibi sözümüzün eri olarak faaliyetlerimizi sonuçlandırmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz, iş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, değer yaratan bir şirket olmaktır. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı ve bunun sürdürülebilir olmasını amaçlamaktadır. Vizyonumuz ise müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini kazanarak verdiğimiz hizmetlerde sektörün öncü şirketlerinden biri olmaktır.

Mikserler

Islak Öğütme Makineleri

Planet Mikser Makineleri

ZET-Mikser Makineleri

Kazan Boşaltma Pres Makineleri

Yatay Mikser Makineleri

Hazır Sıva Makineleri

Dolum Ve Tartım Makineleri

Laboratuvar Makineleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.