SN ARGE MAKİNA KALIP İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Firmamız 1994 yılında kurulmuş olup, havacılık, savunma, otomotiv, beyaz eşya , kalıp sanayi , plastik boru sektörü ve medikal sanayi için gerekli olan yedek parça  fikstür, kalıp, aparat ve çeşitli imalat projelerinde görev yapmaktadır.
 2010 yılından itibaren üretim ağımızı savunma sanayi ,havacılık ve medikal sanayi için parça imalatına yoğunlaştırdık. Önceleri fikstür ve aparat yapımı ile başlayan üretimimiz Milli piyade tüfeği , Otomatik bomba atar ve İnsansız hava araçlarına ait parçaların imalatı ile devam etmektedir.
 İkitelli OSB de ,1400 metrekare kapalı 800 metrekare açık alanda hizmet veren tesisimiz ile BAYKAR , KALE KALIP VE AERO , REPKON , ATS TEAM ve PRİMA HAVACILIK başta olmak üzere ülkemizin önde gelen ana sanayi ve alt sistem üreticilerine ileri teknoloji ürünü makine parkuru ve kurduğu deneyimli üretim kalite kontrol ekibiyle sunduğu yedek parça , ürün ve hizmet çeşitliliğini her geçen gün arttıran firmamız, yeni nesil talaşlı imalat teknolojileri konusunda yatırımlarını da sürdürmektedir.
 Firmamız ISO 9001 - 2015 kalite yönetim sistemine uygun olarak kurulduğu günden bugüne vizyonunu üretim alanında son teknolojiyi kullanıp uluslararası arenada saygı ve itibar kazanmak olarak belirlemiştir. Müşterilerimize taahhüdümüz, donanımlı müşteri hizmetimiz ve sağlam etik yapımızla birlikte güven oluşturarak hem savunma hem de ticari ürünlerin üretimini yapmak, geliştirmek, kalitesinden emin olarak zamanında ve güvenilir bir şekilde teslimatını yapmak.

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.