SİMUNES İLERİ TEKNOLOJİ A.Ş

2020 yılında Teknopark Ankara’da bir mühendislik firması olarak kurulan Mat Mühendislik,müşterilerinin ihtiyacına uygun hizmetleri sunması ve projelerdeki başarısı ile ISO 9001:2015 ve AS 9100:2016 kalite belgesine sahip oldu ve sektördeki yerini aldı. 27.12.2021 tarihi itibariyle, 10 yılı aşkın mühendislik yazılımları tedariği , yazılım geliştirme, dental , imalat ve kalite kontrol alanlarında göstermiş olduğu faaliyetler ile bir çok sektörde 3000 den fazla çözüm ortağı ile çalışan Armada Yazılım A.Ş. ile güçlerini birleştirmiştir ve tüm çalışmalarına Simunes İleri Teknoloji A.Ş. unvanı ile devam etmektedir.

İş ortaklarına, savunma sanayii, otomotiv, ağır makine sanayii ve denizcilik endüstrisi gibi sektörlerde Ar&Ge hizmetleri sunarak değer katan Simunes İleri Teknoloji, büyük kuruluşların beklentilerine, kalite ve standartlarına uygun parça/ürün tasarımları oluşturmaktadır. Hizmetini verdiği çeşitli yapısal, akış, elektromanyetik analiz çalışmalarını desteklemek amacıyla saha içi ve saha dışı mühendislik hizmetleri ile çözüm sunarak tasarımdan üretime, tüm süreçlerde değer katmayı hedeflenmektedir. Simunes İleri Teknoloji tarafından yürütülen Ar&Ge projeleri, TÜBİTAK TEYDEB ve KOSGEB tarafından desteklenmektedir.

Simunes İleri Teknoloji A.Ş, motivasyonunu iş ortaklarının memnuniyetinden alarak; hızlı geri bildirimlerle, gelişime açık, dinamik ve her biri alanında uzman kadrosuyla hizmet vermekte ve bilgi birikimini her gün bir adım ileriye taşımaktadır.

Mekanik Tasarım

Prototip İmalatı

Yapısal Analiz

Akışkanlar Dinamiği Analizi

Elektromanyetik Analizler

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.