SİMSOFT BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ.

Simsoft; simülasyon sistemleri, askeri yazılımlar ve ciddi oyun uygulamaları ile ilgili Ar-Ge projeleri geliştirmek amacıyla 2006 yılında kurulmuştur.

Simsoft, kuruluşundan itibaren sürekli büyüyen bir başarı grafiği izlemiş ve 2011-2014 yılları arasında göstermiş olduğu büyüme sayesinde, Deloitte tarafından yapılan araştırmaya göre Türkiye’de ilk 50, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde ise ilk 500 teknoloji şirketinden biri olarak ödüllendirilmiştir. Simsoft, 2017 yılında Deloitte “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 50 Teknoloji Şirketi”, ASELSAN “Yazılım Tasarım”, Kristal Piksel “En İyi Ciddi Oyun” ve I/ITSEC (Dünyanın en büyük modelleme, simülasyon ve eğitim konferansı) “En iyi Mobil Oyun” ödüllerini kazanmıştır. Simsoft, 2018 yılında, Türkiye’nin “İlk 500 Bilişim Şirketi” listesine daha yüksek bir sıralama ile yeniden girmiştir. 2019 yılında ise “Türkiye 100” ve “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı” ödüllerini kazanarak yeni ihracatlarıyla dünyada da yükselen başarı grafiğini sürdürmüştür.

CMMI Seviye 3 sertifikasına sahip olan Simsoft; Simülatörler, Savunma ve Havacılık Sistemleri, Görsel Sistemler, Oyun ve Simülasyon olmak üzere dört ana grupta faaliyet göstermektedir. Her grubun kendi uzmanlık alanlarında ileri teknolojilere dayalı hizmet ve ürünleri bulunmaktadır. Simsoft’un merkezi Ankara ODTÜ Teknokent’te olup ayrıca Bilkent Cyberpark, Teknopark İstanbul, Amerika Florida ve Türkmenistan Aşkabat’ta ofisleri ve bağlı birimleri bulunmaktadır.

Modelleme ve Simülasyon

Silah Sistemleri Yazılımları

Komuta Kontrol Yazılımları

Deniz Sistemleri Yazılımları

Aviyonik ve Gömülü Sistem Yazılımları

Test Yazılım ve Hizmetleri

Dijital Dönüşüm

Sanal Eğitim

Oyun Teknolojileri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.