Sechard Bilgi Teknolojileri Ltd şti

SecHard, siber güvenlik sektöründe faaliyet gösteren bir yazılım şirketidir.SecHard, 2019 yılında Güvenlik Sıkılaştırma çözümleri sunmak amacıyla akademik geçmişe sahip siber güvenlik veteranları tarafından kuruldu. SecHard'ın yenilikçi güvenlik sıkılaştırma otomasyonu, sıfır güven düzenlemesi ve siber güvenlik süreç otomasyonu yetenekleri eşsiz bir siber dayanıklılık sağlar, siber riskleri önemli ölçüde azaltır ve yetenek eksikliği sorununu ortadan kaldırır.

SecHard Zero Trust Orchestrator, cihazların konfigürasyonlarını CIS’ın kendi kontrolleri ve konfigürasyonları altına alır ve bunların tümü SecHard ile otomatik olarak düzeltilebilir. SecHard, sunucular, istemciler, ağ cihazları, uygulamalar, veritabanları ve daha fazlası için otomatik güvenlik sıkılaştırma denetimi, puanlama ve iyileştirme sağlar. Detaylı sıkılaştırma puanı ile güvenlik seviyesi takip edilebilmektedir. 

Eksiksiz bir Sıfır Güven (Zero Trust) sağlamak için Güvenlik Sıkılaştırma (Security Hardening) modülünün yanı sıra Privileged Access Manager (PAM), Asset Manager, Device Manager, Vulnerability Manager, Key Manager, Performance Monitoring, Risk Manager, Key Manager, TACACS+ and Syslog Server gibi birçok modülü de içerir.

SecHard, entegre yaklaşımıyla karmaşık süreçleri sizin için basitleştiriyor. Siber güvenlik süreç otomasyonu yetenekleri benzersiz bir siber dayanıklılık sağlarken, siber riskleri önemli ölçüde azaltır ve yetenek eksikliği sorununu ortadan kaldırır. Zaman ve maliyet avantajı sağlamasının yanı sıra bilgi güvenliği uzmanlarınızın iş yükünü de hafifletir.

Bilgisayar Yazılım Sistemleri Analiz ve Tasarım (Computer Software Systems Analysis and Design)

Siber Güvenlik

CIS Kontrolleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.