SALT CAM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Cam’da 80 Yıllık Tecrübe

Salt Cam 80 yıldır cam ticaretiyle uğraşan Türkiye’nin en eski cam firmalarından biridir. 1965 yılından beri Türkiye Şişe Cam fabrikalarının bayisi konumundadır. 1992 yılından itibaren şirketleşerek daha da kurumsal bir yapıya kavuşmuştur. Mersin’de ilk ısıcam fabrikası ve Tarsus organize sanayi bölgesinde ilk cam işleme fabrikası Salt Cam tarafından kurulmuştur.

Salt Cam organize sanayi bölgesinde 12.500 m2 kapalı alanındaki sanayi tesisinin yanında Mersin’de de 2500 m2 depo alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Adana ve çevresine daha iyi hizmet vermek düşüncesiyle 6000 m2 kapalı depo ve işleme tesisi kurularak hizmete alınmıştır. Son olarak 2014 yılı içerisinde İstanbul’da M.Salt Cam ürünleri faaliyete geçmiş olup düz,temperli,buzlu,dekoratif,lamine,reflekte camların yanı sıra güvenlik camı, ayna, camtuğla ve parke satışlarıyla İstanbul ve çevresindeki müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

Bugün Salt Şirketler Grubu cam çeşitleri üzerine sektörde talep duyulan tüm malzeme ve ürün satışlarını, imalatını gerçekleştirmeyi kendisine görev olarak görmektedir.

Salt Şirketler Grubunun faaliyetleri sadece tüm ürünlerin kendi yerlerinde teslimatıyla bitmez. Salt Cam 30 araçlık sektöründe Türkiye’nin en büyük lojistik araç filosuyla uygulamacı ve tasarımcıların, ürünün yerine teslimine ve montajına da yardımcı olmaktadır.

Salt Cam müşterilerine mal ve hizmetin yanında her türlü teorik bilgiyi müşterileriyle paylaşarak, hem müşterilerinin gelişmesine katkı sağlamakta hem de son tüketicinin en kaliteli,doğru ürünleri kullanmasını sağlamaktadır.

Alüminyum Isıcam Profilleri

Düz Cam

Emniyet Ve Güvenlik Camları

Kaplamalı Camlar

Boyalı Camlar

Dekoratif Camlar

Aynalar

Kenar Ve Yüzey İşleme

Otomatik Fotoselli Kapılar

Isıcam Malzemeleri

Cam Kapı Ve Aksesuarları

Cam Balkon Sistemleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.