RTC TEC Bağlantı Elemanları San. Tic. A.Ş.

Sürekli büyümekte ve gelişmekte olan RTC TEC Bağlantı Elemanları AŞ, Tükiye’de İLK Kaplin (Quick Coupling / Hızlı Bağlantı Elemanları) Tasarımını ve Üretimini yapan 30 yılı aşkın tecrübeye sahip Mühendis kadrosuyla farklı sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik, "Çözüm Odaklı" standart ve özel kaplin tasarımı ve üretimi yapmak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.

RTC, başta Avrupa ve Amerika kıtaları olmak üzere, 6 kıtada, 60 dan fazla ülkedeki dağıtım ağıyla ve Almanya, Avusturya, Portekiz, İspanya, İtalya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri ve Meksika’da bulunan kendi satış ve teknik destek ekibi ile üretiminin %90’ını yurt dışına ihraç etmektedir.

Ana ürün grupları arasında içerisinden her türlü akışkan başta Hava, Su, Hidrolik ve ayrıca Elektrik gibi bir çok hızlı bağlantı elemanı mevcuttur.

Bir çok farklı sektörde ve bir çok farklı uygulamada özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş ürün grupları arasında -50°C +325°C çalışma sıcaklık aralığı, 2.500 bar gibi çok yüksek çalışma basıncı ve vakum uygulamaları ve yüksek titreşimli ortamda çalışabilecek özel ürünleri mevcuttur.

Fİrmamız bünyesindeki teknik kadromuz sürekli olarak yenilikleri ve ihtiyaçları analiz ederek yeni ürün tasarımı yapmaktadır. Bu doğrultuda firmamızın 10'u aşkın Patent ve Faydalı Modelleri mevcuttur.

Tekli Hızlı Bağlantı Elemanları

Çoklu Hızlı Bağlantı Sistemleri

Aksesuarlar

Su Hortumları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.