RSS KUMRU OTOMOTİV BORU SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Aile büyüğümüz Sn. Resul KUMRU tarafından 1990 yılında kurulduk. Bizi önümüzdeki on yıllara güçlenerek taşıyacak olan RSS Kumru Otomotiv İlkeleri’ni oluşturmak, birinci günümüzdeki ilk işimiz oldu. Bugün bu ilkeler için edindiğimiz prensipler çerçevesinde bir sorumluluğumuz ve bunu sonraki on yıllarda, yeni nesillere taşıyacak bir felsefemiz bulunmaktadır.

Kaliteli ürün için kaliteli hammadde tercihimizden asla ödün vermiyoruz. Çelik hammaddemiz DIN 2391 soğuk dikişsiz çelik çekme borular olup dünyanın en iyi çelik üreticisi olarak bilinen Almanya’dan (Benteler) ithal edilmektedir. Hortumlarımız ise yine Avrupa standartlarında ve yüksek kalitededir. Çelik boru grubunda 4mm ile 65mm arasında, hortum grubunda iç çap 3mm ile 50mm arasındaki yüksek basınç hidrolik hortumların üretimini yapıyoruz.

3000’in üzerindeki mevcut ürün yelpazemizde; Hava ve Deniz Sanayiinde, Otomotiv Yan Sanayiinde özellikle Askeri Araçlar, Otomobil, Kamyon, Otobüs, Treyler, Zirai Araçlar, Arazi Araçları ve İş Makineleri için Yüksek ve Düşük Basınçlı Direksiyon, Klima, Yakıt, Yağ, Hidrolik, Fren, Havalı Fren, Teflon Retarder ve Turbo, Thermoplastik Kabin Kaldırma, Pompa ve Su Hortumları, Hortum Adaptörleri, 90 Derece Dirsekler, T Rekorlar, Kuruvalar, Hareketli Adaptörler, Test Rekorları, Çek Valfler, EBS ve ABS Rekor Setleri, Transfer Pompaları, Priming Pompaları, Enjektör Boruları, Common Rail Boruları, Kabin Kaldırma Hortumları, Gemi Yakıt Kamçıları bulunmaktadır.

Hortum

Enjektör Boru Set

Gemi Kamçıları

Geri Dönüşüm Boruları

Mazot Alma Pompası

PTFE Teflon Hortum

Valf Rekor

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.