ROVENMA ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

2016 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan Rovenma, 100 kişilik tecrübeli, dinamik ve inovatif kadrosuyla, sürdürülebilir teknolojik ilerlemeyi kendisine ilke edinmiş bir teknoloji firmasıdır. Dünya standartlarında rekabet eden; tasarım, ar-ge ve inovasyon kabiliyetlerine sahip Rovenma; özgün, rekabet gücü yüksek, kullanıcı dostu, fark yaratan katma değerli ürün ve hizmetler üretip, teknolojiler geliştirmektedir. Rovenma yüksek teknoloji içeren ürünlerin anahtar teslim; projelendirme, Ar-Ge, üretim ve satış sonrası destek olmak üzere tüm süreçlerini bünyesinde gerçekleştirmektedir. Türkiye’de ilk akıllı kargo otomatı üreticisidir. Ayrıca Dünya’da kripto cihazı üreten nadir firmalardan biridir.

Ürünlerinin elektronik, yazılım ve endüstriyel/mekanik tüm tasarımlarını ve Ar-Ge çalışmalarını kendi bünyesinde 1000m2 Ar-Ge ofisinde geliştirmekte ve tüm bu disiplinleri sistem mühendisliği yaparak 3000m2 kapalı alanda üretmektedir.

Uluslararası kalite standartları seviyesinde geliştirdiği ürünlerinde, FPGA/ASIC tabanlı sayısal kart tasarımları, gömülü/sunucu/masaüstü/mobil yazılım geliştirme, elektronik kart tasarımı, endüstriyel tasarım, 3D tasarım, mekanik tasarım, mekanik analiz, bulut tabanlı büyük veri ve robotik teknolojiler kullanarak bu alanlarda uzmanlaşmış multidisipliner bir mühendislik firmasıdır.

Akıllı Kargo Otomatı

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.