ROLMAK DÖKÜM SAN VE TİC LTD ŞTİ

Rolmak Döküm Sanayi ve Limited Şirketi, Karabük Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir döküm fabrikasıdır. Fabrikamız 4000 m2 döküm holü ve 3000 m2 işleme atölyeleri olmak üzere toplamda 7000 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Rolmak Döküm 10 ton ergitme kapasitesine sahip bir tesis olarak, Demir Çelik sektörünün olmazsa olmazı hadde merdanesi ve ring üretimi yapmaktadır.

Şirketimiz kaliteyi bir yönetim felsefesi olarak benimsemiştir. Alanlarında uzman kalifiye çalışanlarıyla beraber demir ve çelik sektörünün bel kemiği olan ürünlerini uluslararası kalite ve standartlarda üretmektedir.

Üretimde ve hizmette süreklilik prensibi ile çalışmalarını sürdüren Rolmak Döküm, ürettiği sfero döküm hadde merdaneleri, hazırlama grubu, orta grup  ve  finish  grup  hadde  merdanelerini iç pazara temin ettiği  gibi,  uluslarası  pazarda  da çalışmalarını sürdürmektedir. Demir ve çelik üretiminde önde gelen ülkelerde yer alan bir çok firmaya ihracatlarını sürdüren Rolmak Döküm, ülke içinde de sektörün öncü firmaları ile çalışmanın gururunu yaşamaktadır.

Kalıplamadan sevkiyata kadar olan süreçte büyük bir titizlik ve özveri ile hadde merdanelerini üreten Rolmak  Döküm,   sadece   satış  öncesi   değil satış sonrası da müşterileri ile bağlarını devam ettirmektedir. Üretim teknolojilerini ve çalışanlarını geliştirmeyi misyon edinen firmamız, özellikle müşterilerinden gelen geri dönüşler ile üretim faaliyetlerini daha iyi seviyelere yükseltmeyi hedeflemektedir.

““Hedef Kazasız ve  Kusursuz  Döküm”  parolası  ile başladığımız her yeni güne, siz değerli müşterilerimizin talepleri ile devam ediyor ve firmanızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz.”

Düşük Alaşımlı Çelik (Low Alloy Steel)

Yüksek Alaşımlı Çelik (High Alloy Steel)

Çubuk, Kangal, Köşebent, Profil Haddesi Merdaneleri

Yan Bobinler

Doğrultma Topları

Hadde Yatakları

Kaplinler

Hadde Ağırlıkları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.