Robit Teknoloji LTD. ŞTİ.Robit Teknoloji 2008’den bugüne,  • Müşterilerine katma değerli mühendislik çözümleri sunan,

  • Disiplinlerarası entegrasyon kültürü ile savunma sanayii, bilişim, yazılım ve sistem entegrasyon ve ürün geliştirme çalışmalarını müşteri fayda analizi doğrultusunda ve

  • Üretici bağımsız olarak yürüten bir teknoloji firmasıdır.


Robit Teknoloji, 2008 yılında Gazi Üniversitesi Teknopark’ta kurulmuştur. Ağırlıklı olarak; savunma sanayii, bilişim, elektronik ve yazılım alanlarında katma değerli projeler geliştirmektedir. Bilişim sektöründe öncü üreticilerle çalışmaktadır. Uçtan uca haberleşme, kampüs ağı projeleri, IP Mobilite, bütünleşik iletişim, sanallaştırma, yedekleme, ağ otomasyonu, bilgi güvenliği ve daha pek çok alanda sayısız deneyimi olan Robit Teknoloji, 15 yıllık saha tecrübelerini ürüne de dönüştürmektedir. Yazılım alanında kamu projeleri gibi birçok katma değerli proje geliştirmiş, Ar-Ge çalışmalarına ise devam etmektedir. Şirketimiz aynı zamanda geliştirdiği, insansız hava aracı ve yapay zeka yazılımları (azab, ayaz, azat, aius) ürünleri ile de sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer almayı hedeflemektedir. Ürün ve çözümlerin kullanım alanları olarak teknolojik çözüme ihtiyaç duyulan tüm alanlar başta olmak üzere üniversite, hastane gibi geniş alan kampüs ağları olup ayrıca, güvenlik güçleri ile de sayısız proje gerçekleştirilmiştir. Şirketimiz, gerekli olan sistem kontrol odası altyapısı, kurulumları ve fiziki alan güvenlik çalışmalarını yürütmektedir. Bu alanda geliştirilen vizyon ile kamusal entegre bilgi sistemleri ve veri merkezleri konusunda çözümler üretilmekte ve güvenliği sağlanmaktadır.


Ürünlerin satış öncesi, sonrası, kurulumu destekleri servis çalışmaları ve yine kurum ve ürün bazlı olarak gerçekleştirilirken, en önemli odaklarımızdan birisi de müşteri memnuniyetidir. Değerlere değer katan bir şirket olmak, insana ve bilime olan yatırımlarını her geçen gün artırarak büyüyüp gelişen bir şirket olmak vizyonu ile hedeflerine ulaşmak için yerli ve milli ürün geliştirme çalışmalarını yürütmektedir.Veri & Bilgi Yönetimi Teknolojisi (Data & Information Management Technology)

Bilgisayar Yazılım Sistemleri Analiz ve Tasarım (Computer Software Systems Analysis and Design)

Yazılım Mühendisliği (Software Engineering)

Robot, Otomasyon, Ekipman, Yazılım ve Yönetim Sistemleri (Robot, Automation, Equipment Software and Management Systems)

İnsansız Kara, Deniz ve Hava Araçları (Unmanned Land / Sea / Air Vehicles)

Ağ Güvenliği (Network SecurityAğ Güvenliği)

Uzay Uydu Haberleşme Ekipmanları (Space Satellite Communications Equipment)

Ağ Çözümleri

Siber Güvenlik Çözümleri

Tümleşik İletişim Çözümleri

Veri Merkezi Çözümleri

Yazılım Hizmetleri

Elektronik Çözümleri

Yapay Zeka Yazılımları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.