REPKON MAKİNA VE KALIP SANAYİ VE TİC. A. Ş.

Ürettiği üstün performanslı makineler ile dünya çapında üne kavuşmuş olan REPKON, metal şekillendirme sektöründe anahtar teslim üretim tesisleri kuran, ayrıca küresel pazarlar için temel metal şekillendirme makinelerini tasarlayan, üreten ve tedarik eden bir şirkettir. 1978 yılından bu yana kendi özel tasarım ve know-how üretimi ile dünya çapında tanınan REPKON aynı zamanda Türkiye’nin ilk %100 Ar-Ge merkezidir.

REPKON, özellikle rotasyonel simetrik dikişsiz parçaların üretiminde rakipsiz bir yöntem olan Flowforming yöntemi ile metal şekillendirme endüstrisinde en yeni ve üstün çözümler geliştirmiştir. Son yıllara kadar yalnız uzay-havacılık ve savunma sektörlerinde kullanılmakta olan bu teknoloji, REPKON Flowforming Teknolojileri ve REPKON Flowforming makineleri (RFM) serisi ile çeşitli sektörlerde kendine yeni uygulama alanları bulmuştur.

Faaliyet alanlarına uygun dünya çapında korunan patentleri ile metal şekillendirme sektörüne yönelik çözümler üreten REPKON yerli ve yabancı firmalara çözümler üretmekle birlikte ağırlıklı olarak ihracata yönelik bir çalışma yürüten firmadır.

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.