REKOR AHŞAP AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

REKOR AHŞAP AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.,  10 Ağustos 2011 yılında kurulmuş olup, tehlikesiz ürünleri paketleme, etiketleme ve damgalama faaliyetleri, sandık ve ahşap ambalaj imalatı ve pazarlaması konularında faaliyet göstermektedir.  2012 Yılı başında hizmete giren kereste tesisi ile  tedarik zinciri oluşturulmuştur. Bilgisayar Kontrollü ısıl işlem fırınımızla ISPM 15 standartlarının vermiş olduğu tüm sertifika ve belgeler sayesinde uluslararası standartlara uygun gümrük çıkışı yapılmaktadır.

İhtiyaca göre hafif veya ağır tonajlı taşıma kapasiteli, her ebatta palet, katlanabilir sandık, tahta kasa, fuar kasası, bölmeli sandık üretimi yapılmaktadır.  Ayrıca nem alıcı satışı ve deniz aşırı paketleme hizmeti verilmektedir.

REKOR AHŞAP AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.,   endüstriyel ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak, sürdürülebilirliğe önem vermekte ve çalışmalarını geri dönüşümlü ürünler üzerinde yoğunlaştırmaktadır. Hedefimiz daha yeşil bir dünya için mevcut kaynakları en verimli şekilde değerlendirip kullanma odaklı çalışmayı sürdürmektir.

2000 m2 kapalı alan ve  1500 m2 açık alanda üretim ve sevkiyat faaliyetleri sürdürülmektedir. Günlük 1600 adet ürün üretim kapasitesi ve stok durumu 200 m3 biçilmiş kereste ve 100 m3 kontrplak mevcudiyeti ile müşterilerinin ürünlerine değer katar. Müşterilerinin acil siparişlerine cevap gönderme süresi 1 gün olup, aynı gün ihtiyaçların karşılanması taahhüdü verilebilmektedir.

Ahşap Ambalaj

Uçuş Çantası

VCI Ambalaj

Alüminyum Ambalaj

Şeffaf Plastik Film

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.