RDM Mühendislik Mak.San.Tic.A.Ş.

         Rdm Mühendislik 1972 yılında Yakup DEMİR tarafından İstanbul’ da Demir Çelik Endüstrisi için 40 m²lik bir atölyede faaliyet göstermek üzere kurulmuş bir aile şirketidir.

Bugün Demir Ailesinin ikinci nesli tarafından yönetilen firma, her geçen yıl üretim tesisine yapmış olduğu yatırımlar ve iyileştirmeler sayesinde, üretim alanını 15.000 m²’ye çıkartmıştır.

En büyük iyileştirme ve yatırımın iş gücü, kalite ve eğitim olarak benimseyen firma, şu an da üçüncü nesli yetiştirmekte, mevcut personelini eğitmekte ve kaliteyi arttırmak adına adımlar atmıştır.

Firmamız Üretim ve Kalite Departmanında toplam 15 Mühendis ve 25 kalifiye teknisyen, Aile üyeleri ile birlikte Yönetim departmanında 10 uzman ile toplamda 150 kişiden oluşan tecrübeli bir ekibi bünyesinde barındırmaktadır.

Ağırlıklı olarak Demir Çelik sektörüne ihtiyaç duyulan ekipman ve yedek parça imalatı yapan firmamız, sektörünü genişletmek için faaliyetlerde bulunmaktadır.

Bu bağlamda 2019 yılından beri sürdürmekte olduğu yatırımlar çerçevesinde yeni imalat atölyeleri, yeni makine parkurları ve yeni talaşlı imalat holleri 2023 yılında devreye alınmıştır.

Yeni yatırımlar ile birlikte Maden Sanayi, Çimento Fabrikaları, Enerji Santralleri ve özellikle Savunma Sanayi kuruluşları için makine ve ekipmanların üreticisi olmak için çalışmalara başlamıştır.

Talaşlı İmalat (Machining)

Ark Ocağı Ekipmanları

Haddehane Ekipmanları

Çelik Yapılar

Büküm İmalatı

Basınçlı Ekipman İmalatı

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.