Pona Teknoloji Bilişim San. Tic. Ltd. Şti

2017  sonunda teknoloji geliştirme bölgesinde kurulan firmamız ; 2019 yılında Savunma Sanayi Başkanlığı destekli Siber Güvenlik Kümelenmesi üyesi oldu.

2020 yılında Aselsan / TAI / Havelsan / GSO ve SSB tarafından yapılan denetlemelerin sonunda 2021 yılında Savunma Sanayi Başkanlığı ile EYDEP protokolünü imzaladık ve destekleme kararımız çıktı.

İhtiyaçları en iyi şekilde tespit edip  SSL VPN / Mobil uygulamalar / Active Directory entegrasyonu / Hotspot entegrasyonu vb. tüm gerekli yazılımları kendi ekibimizle yazmaktayız.

2022 yılında Savunma Sanayii Başkanlığı,TSE,Tübitak ve STM iştiraki olan TR-TEST Firmasının Firewall sertifikasyonunu geçerek Türkiye'de bu kategoride sertifikaya sahip 3 firmadan biri olduk

Aktif 1000’in üzerinde cihazımızla; Ticaret ve Sanayi Odaları,  Emniyet müdürlükleri,  belediyeler,  özel kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılan ürünümüz 20.000’den fazla kişinin siber güvenliğini sağlamaktadır.

Bilgi teknolojilerinin gün geçtikçe daha da önem arz ettiği son dönemlerde,

Pona Teknoloji branşında uzman yönetici ve mühendis katılımları ile Firewall ( Ağ güvenlik ) cihazları üretmeye devam ediyor;  %100 yerli ürünümüz ile size ve işletmenize dair tüm bilgilerin internet ortamında herhangi bir kötü niyetli saldırıya maruz kalmasının önüne geçiyoruz.

Desktop Güvenlik Duvarı

Rockmount Güvenlik Duvarı

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.