PLAST MET KALIP SANAYİ İMALAT VE TİCARET A.Ş.

Plastmet Kalıp, Plastmet Şirketler Grubuna bağlı olarak, 1992 yılında İstanbul-Ümraniye’de kalıp imalatı faaliyetine başladı. Kalıp üretim kapasitesini arttırmak için 2004 yılında Sancaktepe’ye, 2011 yılında da Tuzla’da Anadolu Yakası Organize sanayi bölgesine, son olarak 2014 yılında yine Tuzla Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesinde kendine ait kalıphane fabrikasına taşındı. 5.000 m2 lik kapalı alanda 100 kişilik kalıphane ve 70 kişilik plastik enjeksiyon kadrosu ile başta otomotiv sanayi olmak üzere tüm sektörlere plastik enjeksiyon kalıp imalatı hizmeti sunmaktadır.

Yüksek kaliteyi uygun fiyatlara müşterilerine sunan Plastmet Kalıp, Türkiye’de ve Dünya’da, kalıpçı sektörünün başlıca tanınan isimlerinden biri haline gelmiştir.

Başta Avrupa Ülkeleri olmak üzere Amerika ve Asya ve Afrika kıtalarındaki müşterilerine yılda 120-150 adet kalıp imalatı hizmeti yapmaktadır. Maksimum kalıp ağırlığı kapasitesi 25 Ton’dur. Özellikle otomotiv sektöründe kazandığı 20 yılı aşkın tecrübesi ile en yüksek kalitedeki görsel parçaların kalıp yapım hizmetini başarı ile yerine getirmektedir.

Kalıp Üretimi

Plastik Enjeksiyon

Metalizasyon Kaplama

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.