PAVELSİS AVİYONİK TEKNOLOJİ ÜRETİM TİC.A.Ş.

PAVELSİS, yıllardır elektronik ürün tasarım ve üretimini yapan PAVOTEK’in spinoff firmasıdır. PAVOTEK’te 2003 senesinden bugüne artarak ve birikerek gelen Ar-Ge ve üretim konularındaki “know-how” , PAVELSİS’i yetkinlik anlamında ileri taşımaktadır. En önemli yetkinliklerimiz, gömülü tasarımlar (mikro işlemci, arm tabanlı işlemciler, FPGA), güç sistemleri, haberleşme ve kontrol birimi sistemleridir. Kaliteyi her daim önde tutan yaklaşımımızla, tasarım süreçlerini müşterimizin beklentisinin üzerinde tamamlamaktayız. Firmamız Savunma, Havacılık, Telekom ve siber güvenlik sektörlerinde en iyi elektronik özgün çözümler sunan firma vizyonu ile hareket etmekte ve en büyük değerimiz olan çalışanlarımıza başarımız için yatırımlar yapmaktadır.
Pavelsis başta aviyonik sistemler, askeri elektronik ve haberleşme sistemleri, biyomedikal çözümler, güç elektroniği, nesnelerin interneti üzere elektronik ve gömülü sistemler alanında çok sayıda başarılı proje gerçekleştirmiştir. Bu süreç içerisinde hava platformlarında kullanıma uygun servo motor teknolojisi gibi stratejik önem arz eden yetkinlikleri ülkemize kazandırmıştır. Bununla birlikte gerçekleştirdiği çok sayıda Ar-Ge projesi ile teknoloji transferinin ötesine geçerek özgün çözümler üretmeye devam etmektedir. Gerçek zamanlı işletim sistemimiz PavOS ile mühendislerimiz tarafından geliştirilen çok sayıda modüler yazılım ve donanım kütüphanesi sayesinde kısa sürede karmaşık problemlere yönelik tasarım yapabilme kabiliyetine sahibiz. Tasarım, üretim, test ve sertifikasyon aşamalarından oluşan tüm süreci kendi bünyemizde, zorlu askeri ve aviyonik kalite standartlarına tam uyumlu bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Pavelsis’in faaliyet ve ürün yelpazesinin genişliği, Türkiye’nin hedef stratejik kararları doğrultusunda, savunma sanayinin millileştirilmesi konusunda ortaya konulan iradenin doğrudan bir sonucudur. Şirket olarak, bu alanda ortaya çıkan farklı ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamayı görevimiz bilerek üzerimize düşeni bu hissiyatla yapmaktayız. Bu süreçte kazanmış olduğumuz tecrübe ve yetkinlikler sayesinde, her türlü ihtiyaca yönelik elektronik ve gömülü sistemlerden meydana gelen çözüm üretebilme kabiliyetini kazanmış olup, Siber Güvenlik ve Biyomedikal teknolojiler gibi alanlarda başlatmış olduğumuz çalışmalar ile kabiliyetlerimizi daha da genişletmekteyiz. Vizyonumuz, dünyada hızla gelişen teknolojinin bir öncüsü olmak ve bu sayede ülkemize, toplumumuza ve ekonomize katkı sağlamaktır.

İnsansız Hava Aracı İç Haberleşme Sistemi

Yer Haberleşme Arayüz Ünitesi

Şimşek Uçuş Kontrol Sistemi

Supersonic İha Uçuş Kontrol Sistemi

Interface Blanking Unit Arayüz Körleme Birimi

MIL-Std-1553b Ipcore Ve Test Sistemi

Flır Kontrol Paneli

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.