Ozztech Bilgi Güvenliği ve Yazılım Ltd.Şti

Ozztech Bilgi Güvenliği ve Yazılım Limited Şirketi; Siber güvenlik alanında yazılımlar geliştirme ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. 2021 Haziran ayında kurulan kurum Ülkemiz genelinde 5 il ve Avrupa Operasyonlarında 1 adet ofise sahiptir. Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikaları bulunan 25 kişilik ekibi ile yazılım ve operasyonlar gerçekleştiren Ozztech, Üniversiteler içerisinde MT programları sayesinde eğitimler düzenlemekte ve eğitim sonunda öğrencilere iş imkanı veya gelişim programları sağlamaktadır.


Ozztech Bilgi Güvenliği ve Yazılım Limited Şirketinin geliştirmekte olduğu yazılımlar aşağıdaki gibidir;


OrianaLog: Teknolojik sistemlerin olay kayıtlarının merkezi bir noktada toplanmasını, anlamlaştırılmasını ve birleştirilmesini sağlayan, KVKK, 5651,5070 ve GDPR yasaları ile uyumlu Siber Güvenlik Yazılımıdır.


OrianaSiem: Güvenlik verilerinin analizi için tehdit istihbaratı sistemleri ile entegre olabilen, üzerinde ips/ids gibi güvenlik sistemlerini barındırabilen siber güvenlik yazılımıdır.


OrianaSoar: OrianaSIEM üzerinden toplanan siber güvenlik olaylarının analizi sonrası olaylara müdahaleyi otonom olarak gerçekleştiren siber güvenlik çözümümüzdür. 

OrianaSpace: Uzay ve Uydu teknolojilerinin iletişim güvenliğinin ve verilerin şifrelenerek uçtan uca güvenilir iletişim sağlamasını sağlayan siber güvenlik yazılımıdır.


OrianaCrypted: Şirket dosya, yedek,  tasarım, çizim vb dosyaların özel şifreleme teknikleri ile şifrelendiği, okunabilmesi için gerekli kod ve programa ihtiyaç duyulan, geçici süreli kendini imha eden mail veya dosya paylaşımı yapılabilen siber güvenlik yazılımıdır. 


S-Easy: Şirket kullanıcılarının kurumsal kaynak planlaması, iş akış şemaları, alım-satım işlemleri, IT süreçleri gibi operasyonlarının yönetildiği kayıt yazılımıdır.

Bilgisayar Yazılım Sistemleri Analiz ve Tasarım (Computer Software Systems Analysis and Design)

Yazılım Doğrulama, Geçerli Kılma ve Akreditasyon Teknikleri (Software Verification, Validation and Accreditation Techniques)

Yazılım Mühendisliği (Software Engineering)

Siber İstihbarat (Cyber Intelligence)

Log Tutma

Güvenlik Bilgileri ve Olay Yönetimi

Siber Güvenlik

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.