ÖZTİRYAKİLER MADENİ EŞYA SAN. VE TİC. A.Ş.

Öztiryakiler,  1958 yılından beri  endüstriyel mutfak ekipmanları ve cihazlarının tasarımı, projelendirilmesi ve üretimi konusunda faaliyet göstermektedir.  1300 çalışanı ve 130 000 metrekare kapalı alanı ile  sektörünün Türkiye’deki ve dünyadaki öncülerinden biridir. Pişirme ekipmanlarının yanı sıra sanayi tipi buzdolapları, bulaşık makineleri, mikserler başlıca ürün gruplarıdır. 4500’ü aşkın ürün çeşidi ile 110 ülkeye ihracat yapmaktadır ve aynı zamanda, Türkiye’de  hem en büyük ilk 500 hem de  en çok ihracat yapan  ilk 500 firma arasında  yer almaktadır.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ana tedarikçileri arasında yer alan Öztiryakiler son yıllarda yaptığı ARGE çalışmaları sonucu  SAVUNMA SANAYİ LOJİSTİK DESTEK SİSTEMLERİ  üretimine başlamıştır. Yüksek taşınabilirlik imkânına sahip bu ürünler kısa sürede kurulabilmekte ve kullanıma hazır hale gelmektedir. Tüm üniteler deniz, hava ve kara yolu ile kolaylıkla nakliye edilebilmektedir. Ayrı ayrı konuşlandırılabilen ve gerektiğinde birbirine entegre edilebilen üniteler en zor arazi ve hava şartlarında üstün taşınabilirlik özelliğinden dolayı hızlı ve kolay yer değiştirebilme özelliğine sahiptir.

LOJİSTİK DESTEK SİSTEMLERİ esas itibarıyla römork veya konteyner olarak iki farklı tipte ve talebe göre mazotlu veya elektrikli olarak iki farklı enerji ile çalışacak şekilde üretilmektedir. Konteyner tipi üniteler   -32°C ile +55°C arasındaki dış sıcaklıkta çalışmaya ve nakledilmeye uygun imal edilmiştir. Patenti Öztiryakiler’e ait olan son teknoloji ile üretilmiş brülörler, sahradaki tüm ünitelerin (banyo, fırın, mutfak) pişirme ve ısıtma sistemlerinde dizel yakıt ve duman çıkarmayan teknolojiyi kullanarak dünyadaki ticari rakiplerini geride bırakmıştır. Öztiryakiler gelişmiş organizasyon ağı ve yetişmiş personeliyle  LOJİSTİK DESTEK SİSTEMLERİ’nin  eğitim, bakım ve onarım hizmetlerini dünyanın her yerinde  ve her koşulda sorunsuz olarak verebilmektedir.

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Sanayi Tipi Mutfak Ekipmanları

Sahra Tipi Mutfak

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.