Öztek Tekstil Terbiye Tesisleri San.ve Tic.A.Ş.

Kaliteli üretimiyle, yüksek teknoloji ve yenilikçi ürünleriyle, uluslararası iş birlikleriyle Türkiye’nin göz kamaştıran markası; ÖZTEK.

   1995 yılında Tekirdağ - Çorlu’da faaliyetlerine başlayan 170000 m2 alan üzerine kurulu üretim tesisi ve 600 ü aşkın çalışanıyla birlikte Savunma Sanayi alanında saygın ve güvenli hizmet anlayışıyla büyümesine devam eden ÖZTEK; Ender firmaların edinebildiği NATO Güvenlik Belgesi gibi çeşitli özel üretim belgelerine sahip olarak NATO üyesi veya diğer büyük ülkelerle çalışabilecek kurumsallık ve kalitede olduğunu ispatlamıştır. Bu kalite anlayışı sayesinde uluslararası araştırmalarda dereceler elde etmiş ve kendi patentleri ile üretimin ötesine geçerek bulunduğu sektörün gelişmesini de misyon edinmiştir.

   ÖZTEK; bilimin ışığında aydınlanan bir marka olarak; gerek kumaş gerekse konfeksiyon uretim tesislerini son teknolojik inovasyon sistemleriyle donatmistir. Radar ve termal kameraya karsi görünmezlik sağlayan, Yüksek Mukavemetli multi spectral gizleme aglari, Çok Katmanlı Balistik Koruyucu plakalar ve giyilebilir balistik sistemlere ek olarak güvenlik ve askeri alanlarda yüksek nano teknolojik kumaşlarin tum üretimini yapmaktadır. Bunlara ek olarak askeri ve güvenlik alaninda her turlu ihtiyaci karsilayan konfeksiyon üretimini de yaparak faaliyetlerine araliksiz olarak devam etmektedir.

   Büyük ölçekli yatırım yaptığı AR-GE çalışmalarına özen ve titizlikle yaklaşan ÖZTEK; üretim tesislerinde bulunan laboratuvarlarında ürünlerinin kalite kontrollerini kendi bünyesinde yaparak başka bir yere bağımlılık duymadan kullanıma hazır halde Dünya’nın dört bir yanındaki iş ortaklarına güvenle ulaştırmaktadır.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ


Dokuma / Örgü Elyaf (Woven / Knitted Fiber)

Balistik Koruyucu Sistemler

Gizleme Sistemleri

Yüksek Mukavemet Sistemleri

Çok Katmanlı Sistemler

Koruyucu Sistemler

Medikal Sistemler

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.