ÖZTAŞ GLOBAL SOĞUTMA TEKNOLOJİLERİ VE METAL SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Öztaş Global Soğutma, Öztaş Demir Çelik Saç İşleme Ldt.Şti. adıyla Manisa Sanayi Sitesi'nde 100 m2'lik iş yerinde ticaret hayatına adımını atmıştır.

Ana faaliyet konusu yassı mamullerin ticareti ve bu mamullerin Lazer, Punch, Plazma, Cnc Abakant teknolojileriyle işlenip kaynak ve boya sonrası yarı mamul ve mamul haline getirilmesidir.

Bugün toplam 16.000 m2'lik kapalı işletmemizde yılda 12.000 ton saç işleme kapasitesine sahibiz.

Hizmet Ettiği Sektörler Arasında; Beyaz Eşya, Makine İmalatı, Otomotiv, Tarım Makinaları, Savunma Sanayi, Yapı Sanayi, Treyler Sanayi, İş Makinaları Sanayi, Çelik Konstrüksiyon İmalatlar ve bu sektörlerin yan sanayi kuruluşları bulunmaktadır.

Erdemir ve ithal yassı ürünlerin alım satımının yanında NPU, NPI, Lama, Köşebent, Baklavalı Sac, Galvaniz Sac, Kutu Profil, Siyah ve Galvaniz Boru, Doğalgaz Boruları, Ferforje Demir çeşitlerinin de stoklu alım satımı yapılmaktadır.

Bunların yanı sıra soğutucu ürünler konusunda artan bilgi ve deneyim birikimimizi, ticari soğutucu alanında değerlendirmek amacıyla oluşturduğumuz Greencooler markasıyla; içecek, gıda, perakende sektörlerine yönelik olarak pazara yenilikçi ve yaratıcı bir soluk getirmeyi hedefliyor ve ilerliyoruz.

Yüksek kalite standartlarını sağlayan ürünlerimiz, medikal sektörünün ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Konusunda uzman ve tecrübeli Ar-Ge Merkezimiz, sürekli gelişen ihtiyaçlar için hep daha üstün özellikte ürünler geliştirmeye adanmıştır. Bugün, başta hastaneler, klinikler, laboratuvarlar, eczaneler ve kan merkezleri olmak üzere tıp alanında faaliyet gösteren pe k çok kurum ve kuruluşta Coolermed marka dolaplarımız yurt içinde ve yurt dışında güvenle kullanılmaktadır.

Ayrıca Liyolife markası ile de 5kg dan sanayi tipi 1000 kg a kadar freeze dryer makinelerimiz ile faklı alanlara hizmet verebilmekteyiz.

Günümüz teknolojisine dinamik teknik ekibiyle ayak uyduran, tasarım ve imalatıyla müşteri taleplerine hızlı çözümler üreten, kaliteli ürünü ekonomik şartlarda temin eden firmamız dünden bugüne müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yatırımlarına devam etmektedir.

Düşük Alaşımlı Çelik (Low Alloy Steel)

Paslanmaz Çelik (Stainless Steel)

Yüksek Alaşımlı Çelik (High Alloy Steel)

Panel Bender

Fiber Optik Lazer Kesim

Lazer Kesim

Plazma Kesim

CNC Abkant Büküm

CNC Giyotin Kesim

Punch Kesim

Robotlu Kaynak Hattı

Çelik Konstrüksiyon & Endüstriyel İmalatlar

Kalite Kontrol ve Test Laboratuvarı

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.