Özanadolu Kalıp ve Makina San. Tic. LTD. ŞTİ

AKM Kalıp olarak sahip olduğumuz 35 yıllık sektörel tecrübe, geniş makina parkuru ve özgün bir gelecek vizyonu ile kompozit kalıp sektöründe kalite ve güveni üretiyoruz.

İşleme kapasitesi, üretm hızı, çalışma standart ve prensipleri AKM Kalıb’ı sektöründeki liderler ligine yükseltmiştir.

AKM Kalıp yalnızca bir kalıp üreticisi değil, gelecek için hayal kuran ve yatırım yapan bir firmadır. Daha yeşil bir üretim yeteneğine sahip olmak için yeniliklere ve öğrenmeye açıktır.

AKM Kalıp, ekibinin iş bilgisi ile teknolojiyi kullanma kapasitesini ve kurumsal yeteneklerini güncelleyen farkındalık sahibi bir firmadır.

AKM Kalıp, daha iyi bir geleceğin kurulması için sektöründe öncü olmayı, gereken her türlü yeniliği ve iyileştirmeyi bünyesinde gerçekleştirmeyi hedeflemektedir,

Ürün datası veya numuneden yola çıkan dizayn ekibimiz seri üretim esnasında sorunsuz çalışacak olan en efektif kalıp tasarımını yapar. İlgili model için uygun çelik ve diğer malzemeler tedarik edilerek üretim takvimi planlanır.

Eğitimli üretim ekibimiz, çok yönlü makina parkurumuzda planlanan imalat takvimine uygun olarak üretimi gerçekleştirir Üretilen kalıp çok hassas test süreçlerinden geçirilerek seri üretime hazır hale getirilir.

3 Eksenli CNC Makine (3 Axis CNC Machine)

Derin Delik Delme Makinesi (Deep Hole Drilling Machine)

Freze (Milling Machine)

Torna (Lathe)

SMC-BMC Kalıpları

Plastik Enjeksiyon Kalıpları

Pültrüzyon Kalıpları

Şişirme Kalıpları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.