ÖZ-MAK MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamiz 1998 yilinda Topçular Kisla Caddesi Apek Üretmen Is Merkezi A Blok No:117 Rami/Istanbul adresinde Poset Kesim Makinalari üreterek ticari hayatina baslamistir.

Kisa sürede yaratmis oldugu ÖZ-MAK markasi ve uyguladigi kaliteli ürün, sürekli müsteri memnuniyeti odakli hizmet anlayisi ile sektörün önde gelen firmalari arasina girmeyi basarmistir.

1998 yilindan sonra üretmis oldugu makinalari, Dünya pazarina sunan firmamiz, yurtiçi ve yurtdisi talebin yogunlugundan dolayi üretim kapasitesini arttirabilmek ve daha verimli çalisabilmek için 2002 yilinda Ferhatpasa Caddesi Yeni Dogan Mah. No:28 Bayrampasa/ Istanbul adresindeki 2000m2 fabrika binasini tasinmistir.
Yeni fabrikamiza tasinmamiz ile birlikte yapilan teknolojik yatirimlar sayesinde üretim kapasitesini gelisen talep dogrultusunda arttirmistir.Ayrica müsterilerimizin yedek parça ve servis hizmetlerini saglamak amaci ile Topçular Kisla Caddesi Apek Üretmen Is Merkezi A Blok No:117 Rami/Istanbul adresinde bir showroom açarak müsteri memnuniyeti odakli hizmet anlayisini sürdürmüstür.

Firmamiz 2001 yilinda yurtiçi ve yurtdisi pazarina yapmis oldugu satislardan dolayi karlilik oranini arttirmis ve kurumlar vergisi siralamasinda Rami vergi dairesinin 9. sirasinda yer alarak ülke kalkinmasina verdigi önemi pekistirmistir.

2002 yilindan sonra kurumsallasma çalismalarina baslayan firmamiz gelisen yurtdisi pazarinin geregi olan üretim sertifikalarini bir çok ülkeden almistir.

Bir taraftan kurumsallasmanin gereklerini yerine getiren, diger taraftan pazarlarini genisletmeyi hedefleyen satis politikasi dogrultusunda 14 ülkede temsilcilikler vermis, Dünyanin 52 ülkesine ve Türkiye’nin 28 iline üretmis oldugu poset kesim makinalarini satarak ülke ekonomisine büyük katkilar saglamistir.

Firmamizin hedefleri ise katilmis oldugu yurtiçi ve yurtdisi fuarlar ile mevcut olan pazarini genisletmek, kurumsallasma çalismalarini tamamlamak, teknolojik makinalar üretmek, ürün kalitesini ve servis agini müsterilerimizin talepleri dogrultusunda gelistirmektir.

Kesme Makineleri

Film Makineleri

Geri Dönüşüm Makineleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.