Öz-Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Öz-Çelik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1987 yılında talaşlı imalat sektöründe faaliyet göstermek üzere ikisi mühendis, biri işletmeci üç ortak tarafından kurulmuştur.

Firmamızın ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ilk kez 1995 kurulmuştur. Firmamızda mevcut bütün süreçler ISO 9001 (2015), IATF 16949 (2016) ve EN 9100 (Rev.D) standardı şartlarına uygun olarak yönetilmektedir.

Kalite Yönetim Sistemini işletmek ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak başta Kalite Departmanının olmak üzere bütün çalışanların sorumluluğundadır.

Firmamız; Tornos marka Kayar Otomat ve Gildemeister marka CNC tezgahlarla 3 vardiya hizmet vermektedir.

İmalat kapasitesi 3.500.000 adet parça/ay’dır. Ağırlıklı olarak çelik (paslanmaz, otomat, transmisyon, semantasyon çelikleri), alüminyum ve pirinç hammaddeleri çubuk ve borudan müşterinin istediği nihai parça haline getirmekteyiz.

Teknik şartnamelerde yer alan ısıl işlem, kaplama, boya gibi ek işlemler Öz Çelik kalite ve garantisi ile sağlanmaktadır.

Firmamızda kurulu olan ERP sitemine entegreli barkod sistemi ile tüm proseslerin izlenebilirliği sağlanmaktadır.

Firmamız fiziki büyüme ile birlikte teknolojik gelişmesini de programlamakta ve yatırımlar bu program doğrultusunda yapılmaktadır.

Öz Çelik olarak temel amacımız müşterilerimizin beklentilerini teknoloji, kalite, termin ve miktar anlamında eksiksiz olarak sağlamaktır.

Talaşlı İmalat

Isıl İşlem

Kaplama

Taşlama

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.