ORHUN MAKİNA SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

Orhun Makina 1997 yılında şirket müdürü Mehmet ERTÜRKMEN tarafından İstanbul Küçükyalı da kuruldu. İlk olarak iş ve inşaat makinalarına hidrolik komponent satışı, bakım- onarımı ve servis hizmetleri işi yaptı. Daha sonra hidrolik sistemler çözüm ortağı olarak endüstriyel uygulamalarla büyük işletmelere hizmet vermeye başladı.
Giderek artan tecrübesiyle hidroliğin kullanıldığı bütün sektörlerde faaliyet göstermeye başladı. Yaptığı yatırımlarla tüm imalat makinalarını ve deneyimli teknik personelini içinde barındıran, orta ölçekli, makine tasarım, imalat, bakım, onarım ve servis hizmetleri sunan kuruluş halini aldı. Hali hazırda bugün, uzman mühendis kadrosu ve alanlarında uzman teknik personeliyle , başta askeri projeler olmak üzere birçok projelerde yer almış, üretimini yapmış ve teslim etmiştir. Yılların tecrübesiyle vitrinine koyduğu ürün yelpazesini gittikçe geliştirmiş şirketimiz;
Bünyesine Savunma Sanayi projeleri ve Tübitak destekli Ar-Ge projeleri katarak ülkemizde üretilmeyen ürünleri üretmeyi hedefleyen firmamız halen İstanbul Deri Organize Sanayi bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

İskele

Portal Döner Vinç

Tekne Seyahat Asansörü

Vinç

Jack-Up Mavna

Tersane Vinci

Vinç

Hidrolik

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.