Net1 Teknoloji ve Yazılım Sanayi AŞ

NET1 Teknoloji, kurumlarda iş süreçlerinin daha etkin yönetilebilmesini sağlayacak çözümler sunmak amacıyla 2011 yılında kurulmuştur.


Yeni teknolojiler kullanılarak geliştirilen yazılım çözümleri ile müşterilerimize uzun süreli çözüm ortaklığı modeli ile hizmet vermektedir.


ERP, İş Zekası, İnsan Kaynakları, Mobil ve Saha uygulamaları, Gelecek Tahminleme, E-Dönüşüm, Barındırma ve Bulut Çözümleri hizmetlerini müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.


Mobil çözümlerinin yaygınlaşmasıyla birlikte, Türkiye’de de kullanılmaya başlanan mobil iş uygulamaları konusunda birçok ilk’e imza atan Net1 Teknoloji, kurumsal iş uygulamaları alanında, araştırma ve geliştirme faaliyetleri gerçekleştirmektedir.


Yurt içi ve yurt dışı kaynaklı birçok büyük bilişim firmalarının çözüm ortaklığını yürütmektedir. Uzman ekibi ile müşterilerimize uygun sistem seçimi, yüksek güvenlik stratejilerinin oluşturulması ve uyarlanması, ERP danışmanlığı, kuruluş, eğitim, proje yönetimi, iş stratejileri ve süreçleri alanlarında danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Müşterilerimizin faaliyet alanlarına uygun çözümleri sunmak ve güvenilir bir teknoloji çözüm ortağı olarak ilerlemek en önemli hedefimizdir.


Günümüz pazar şartlarında, şirketlerin rekabet güçlerini arttırmaya yönelik çalışmalar daha da önem kazanmaktadır. Şirketlerin fiyat, kalite, hizmet ve ürün çeşitliliği konularındaki müşteri beklentilerini karşılayabilmeleri, verimli olmanın koşulu olan maliyetleri optimum düzeyde yönetebilmeyi, içinde yer aldıkları sektöre uygun, güçlü bir satın alma, satış, dağıtım ve bunlarla entegre çalışabilen finans, muhasebe, insan kaynakları, üst yönetim konsolları, karar destek sistemleri gibi yönetim sistemlerine ihtiyaçları olduğu artık herkesçe kabul görmektedir.


Net1 Teknoloji olarak kompleks endüstriyel üretim işletmelerinden günümüzün çeşitli alanlardaki elektronik ticaret uygulamalarına kadar her sektör ve türden şirket ve girişimi yönetmek için tasarlanmış olan kurumsal çözümlerimizle fikirlerinizi harekete geçirebilme ve gelişen dünya koşullarına süratle adapte olabilme imkanını sunmaktayız.


Teknoloji çözümlerimiz ve hizmetlerimizle kurumunuzun rekabet sahnesinde hak ettiği yere ulaşması rakiplerinden daha kısa süre içerisinde gerçekleşecektir.

Hareket Algılayıcı Sistemleri (Motion Sensor Systems)

Yanıltma Sistemleri

Harp Simülasyonu

ERP

Saha ve CRM Çözümleri

Akıllı Şehir & Bina Sistemleri

Bulut Sunucu Çözümleri

Portal ve İçerik Yönetimi Çözümleri

Veri Madenciliği

Dijital İnsan Kaynakları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.