Nanografi Nano Teknoloji A.Ş.

2011 yılından bu yana 100’den fazla ülkenin pazarında edindiğimiz tecrübe ile nano ve mikro parçacıklar, grafen, karbon nanotüp, wafer, sputter gibi ileri teknoloji malzemeler üretiyoruz ve tedarik ediyoruz.


NG Materials, NG Chemicals ve NG Genetics ürün gruplarımız altında bulunan 4000’den fazla ürünümüz ve yenilikçi bakış açımız ile Dünya’nın en büyük teknoloji ve sanayi şirketlerine, üniversitelere ve enstitülere üretim/Ar-Ge desteği sağlıyoruz.


Grafen’in seri üretimine Dünya’da ilk başlayan şirketlerden biri olmanın getirdiği tecrübemiz sayesinde mevcut üretim modellerinin aksine, ödüllü “yeşil grafen” projemiz kapsamında çevre dostu bir şekilde yüksek kaliteli ve düşük maliyet ile grafen üretimi gerçekleştiriyoruz.


Yeniliğe olan tutkumuzu takip ederek geleceğin teknolojik gelişimlerini önceden tespit ediyor ve çözümler geliştiriyoruz. Bugüne kadar projeye özel çözümlerimiz ile hizmet sağladığımız binlerce değerli çalışmaya verdiğimiz desteğin gururuyla büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Ürün Gruplarımız: 

  • Grafen, Karbon Nanotüpler, Fulleren (farklı uygulamalar için farklı şekillerde üretilmiştir)
  • Yüksek Kaliteli Nanopartiküller ve Mikropartiküller (Elementler, Alaşımlar, Metal ve Metal Olmayan Oksitler, Bileşikler)
  • Nano ve Mikropartikül Dispersiyonları
  • 3D Yazıcı Malzemeleri
  • Sürtünme Önleyici Kaplamalar Kuru Fılm Yağlayıcı 
  • Kızılötesi (IR) Boyalar


Nano Ve Mikro Parçacıklar

Grafen

Karbon Nanotüp

Wafer

Sputter

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.