MUTLU METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş

Mutlu Metal olarak Ana faaliyet alanımız olan züccaciye ve mutfak endüstrisi sektöründe tencere kulpları ve mutfak gereçlerinin tamamlayıcı aksesuarlarının üretimini yapmaktayız. Çeyrek asırdır ağırlıklı olarak Avrupa pazarı olmak üzere üretiminin %85’ini ihraç etmekteyiz. Bu sektörde yer alan global tencere markalarının sadece tedarikçisi değil aynı zamanda proje ve çözüm ortağıyız. Mutlu Metal’in 40 yıllık geçmişinden gelen paslanmaz çelik soğuk şekillendirme kalıplarının tasarımı ve üretimi konusundaki uzmanlığı ile paslanmaz çelik kulp üretimindeki tecrübesini soğuk şekillendirme, kaynak ve yüzey işleme teknolojilerinde modern üretim yöntemleri ile destekleyerek firmamızın sektörel çeşitlendirme stratejisi doğrultusunda farklı sektörlerde de iş yapabilme yeteneklerini arttırdık. Bu strateji ile 2015 yılından bu yana beyaz eşya sektöründe de yerimizi aldık.

Aynı zamanda paslanmaz çelikteki bilgi birikimimiz ve denizciliğe olan ilgimizin de etkisi ile 2008 yılında kurduğumuz Mutlu Marine markasıyla, tekne ve yat firmalarına proje ortaklığı yaparak paslanmaz çelik ve alüminyumdan tekne ve yat aksesuarları üretimine başladık.

Bureau Veritas tarafından ISO9001, ISO14001, ISO45001 ve ISO50001, belgelendirme sistemlerine ve EYDEP ES 101 - C seviye sertifikasına sahibiz.

Mutlu Metal’in kurumsal odağı, sürdürülebilirlik çatısı altında sürekli iyileştirme kültürünün yayılarak; tüm paydaşlarla kaliteli iletişim ve işbirliği kültürü ile karşılıklı öğrenme ve gelişmedir.


Yapısal Malzemeler - Şekillendirme (Structural Materials - Forming)

Yapısal Malzemelerin İşlenmesi- Birleştirme Teknolojileri (Structural Materials Processing - Joining Technology)

Tencere kulpları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.