MTG BOYA FABRİKALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

MTG Boya Fabrikaları olarak kimya sektöründe 2010 yılında başlamış olduğumuz AR-GE çalışmaları sonucunda patentini almış olduğumuz dünyada bir ilk olarak KAUFMANN markası ile BOR madeninden su bazlı inşaat boyası ve radyasyondan koruyucu malzemeler üretmeyi başardık.
Kurulduğumuz günden beri odağına insanı almış ve bütün çalışma prensibini insan sağlığını ön planda tutan bir üretim politikası ile toksik madde içermeyen, tamamen zararsız boyayı ürettik.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Bu güne kadar yaptığımız ar-ge çalışmaları sonucunda üstün kalite ve hizmet sunmanın yanı sıra çevre ve insan sağlığını korumak bizim işimizin ayrılmaz parçasıdır. Ar-ge çalışmalarımız sonucunda üretmiş olduğumuz Kaufmann markası bu politikamızın ispatı niteliğindedir. Bu duyarlılığımızı İSO 14001 çevre yönetim sistemi belgemiz ile kanıtlamış bulunmaktayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

MTG Boya Fabrikaları ailesi olarak kalite ve çevre duyarlılığı tüm çalışanlarımızın sorumluluğundadır. Çalışanlarımız aldıkları eğitim prensipleri ile bu duyguyu en önde tutmaktadır. Kalite, şirketimizin en temel ilkesidir. Bu prensip ile ilerlemeyi hedef belirledik.

Kimyasal Biyolojik Algılayıcılar (CB Sensor Systems)

Elektromanyetik Kaplama

Radyasyon Zırhı Sıvası

Anti-Rad Blok

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.