MST Alkan Otomotiv Karoser San. ve Tic. A.Ş.

Alkan Group olarak, 1959 yılından bu yana sadece Türkiye’de değil global çapta birçok önde gelen şirket, uluslararası kuruluş ve devlet kurumuna son teknoloji mobil çözümler sunmaktayız. Gurubumuz 2000 yılından itibaren mobil çözümler üzerine yapmış olduğu Ar-Ge yatırımları sonucunda yurtiçi ve yurtdışına üretmiş olduğu mobil sahne, mutfak, yatakhane gibi ürün portföyüne mobil hastane setlerini de ekleyerek, özel amaçlı mobil üst yapı sektöründe yerini sağlamlaştırmıştır. 2019 yılında ürün gamına kendini kaldırabilen açılabilir 40 feet konteynerleri katarak söktöründe dünyada bir ilki gerçekleştirmiştir.

Alkan Group bugüne kadar Modern tesislerinde üretimini gerçekleştirdiği 50.000 e yakın üst yapı, mobil çözümler ile  50 den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmiş Türkiye’nin önde gelen üst yapı üreticilerindendir. Mobil sahra hastane çözümleri , mobil askeri çözümler , mobil savunma lojistik çözümleri, mobil sahra afet sistemleri gibi yüksek teknolojili mobil çözümlerini dünyanın önde gelen firmalarına , uluslararası yardım kuruluşlarına ve kamu kurumlarına sunmaktadır.

Alkan Group Mobil çözümler alanındaki deneyimi , mühendislik altyapısı ve sahip olduğu dünyada geçerli O-1 , O-2 , O-3, O4 TİP ONAY belgeleri ile özellikle Türkiye’deki kamu kurumlarının ve afet kuruluşlarının en çok tercih ettiği üstyapı şirketi konumundadır.

Alkan Group yeni yatırımları ile birlikte sektöründe 5 yıl içerisinde Avrupa'da ilk 3, dünyada ise ilk 10 üreticiden biri olmayı hedefliyor.

Arama Kurtarma (SAR) Platformları (Search and Rescue (SAR) Platforms)

Komuta Kontrol Sistemleri (Command & Control)

Yer İstasyonları (Ground Stations)

Mobil Komuta Merkezi

Mobil Kriz Merkezi

Mobil Koordinasyon Merkezi

Mobil Yatakhane

Mobil Sahra Hastaneleri

Mobil Sahra Mutfakları

Mobil Muhimmat Taşıyıcı

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.