MODE MEDİKAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

MODE MEDİKAL, çalışmalarını 1969 yılından bu yana dünyanın ileri gelen teknolojilerine sahip markalarıyla çalışan,  otomotiv, beyaz eşya, savunma sanayi, inşaat, medikal ve yan sanayi sektörlerine yönelik üretim teknolojileri makinaları  konusunda faaliyet gösteren şirketler topluluğuna bağlı bir kuruluştur.

Ülke Sanayisinde 46.YIL

Hizmet kalitesi ve üstün başarılarından ötürü birçok uluslararası ödül sahibi olan Mode Medikal şirketler grubunun 45 yıl önce üretmiş olduğu takım tezgahları günümüzde hala aktif olarak güvenle çalışmaktadır.

2008 Yılında sanayici ve akademisyen birlikteliği ile kurulan Mode Medikal Dental Implant ürünleri, uluslararası düzeyde birçok bilimsel ve klinik çalışmalarının tamamlanması sonucunda ülkemiz dışında birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

İleri teknoloji üretim tesisi ve otomasyon sistemleri ile yüksek kalitede üretilen ve her aşamada test edilen Dental İmplant Ürünleri, zengin ürün çeşitliliği ve stoklardan hemen teslim avantajları yanı sıra akademisyenlerimizce referans hekimlere planlama ve uygulama aşamalarında tüm aşamalarda destek vermeyi sürdürmektedir.

Dental İmplant ürünleri bugün 30 ülkeye ihraç edilen bir ürün olarak, Amerikan Third Wave Dental Enstitünün, dünya global implant markaları listesine girerek, Mode Medikal liteli bir Türk ürünü olduğunu kanıtlamıştır.

Dental İmplant

OEM Dental

Titanyum Protez Vidaları

Sterilizasyon Kutuları

Göz İmplant ürünleri

Saç Ekim İğneleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.