MOBİT BİLİŞİM ELEKTRONİK KONTROL SİSTEMLERİ DIŞ TİCARET A.Ş.

Mobit Bilişim, 1998 yılında Data Bilgisayar olarak Endüstri Müh. Gündüz Ekinci tarafından İstanbul’da kuruldu. Casio El Terminali ürünlerinin elektrik, su ve doğalgaz pazarlarında el ile okumadan IoT cihaz ile veri toplanması için Türkiye distribütörlüğü ve yazılım çalışmaları ile ticari faaliyetlerine başladı. Gömülü sistemler üzerine birçok çalışmalar yapmış ve makine seviyesinde ürün ve yazılım geliştirebilir seviyeye gelmiştir.

11 Kişilik yazılım ve donanım geliştirme ekibi şirketin ana omurgasını oluşturmaktadır. Mobil enerji depolama sistemlerinin günümüzdeki önemi sebebiyle bu alanda daha da ilerleyerek yerli montaj ve yerli tedarikçilerle kamuda Aspilsan’dan sonra, özel sektörde ise batarya üretim-montaj konusunda ilk firma olma özelliğini taşımaktadır. Bununla beraber, firmamızın dayanıklı ürünler hususunda da yerli montaj üretimi hazırlığı yapmakta ve bunun için yatırımlarına devam etmektedir.

Vizyonumuz; Kurulduğu tarihten bu yana farklı alanlarda oluşmuş ihtiyaçlara zamanında ve doğru çözümler üreterek firmamız bugün sektöründe bir marka olmuş ve ilklere imza atmıştır. Firma vizyonumuz bugüne kadar büyük emeklerle geliştirdiğimiz ve ilklere imza atma alışkanlığımızı geliştirerek sürdürmek. Ülkemizin güvenliğini ve menfaatlerini en ön planda tutan, insana bağlı mobil ağ ve yapıların geliştiği/geliştirildiği, gelişmiş yurtdışı tekniklerin ithal edilerek yerlileştirilmesi ve millileştirilmesi, ülkemiz şartlarına uygun hale getirilmesidir. Enerji depolama ürünlerinin yurtdışı bağımlılığını azaltacak, akademik çalışmalarla birlikte yerlileştirmek.

El Terminalleri

El Terminalleri

Endüstriyel Tablet PC

Endüstriyel Tablet PC

Dayanıklı Telefon

Dayanıklı Telefon

Endüstriyel Notebook

Endüstriyel Notebook

Casio Projeksiyon Cihazı

Casio Projeksiyon Cihazı

Dokunmatik PC – POS

Dokunmatik PC – POS

Sunum Sistemleri

Sunum Sistemleri

Yazıcılar

Yazıcılar

Araç Yazıcı Setleri

Araç Yazıcı Setleri

Barkod Okuyucular

Barkod Okuyucular

Para Çekmeceleri

Para Çekmeceleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.