MKT MAKİNA KALIP TAKIM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız 2007 yılında kurulmuş olup, Havacılık savunma, otomotiv, beyaz eşya ,gıda ve ilaç sanayi için gerekli olan yedek parça , fikstür, kalıp, aparat ve kalite kontrol mastarları imalatı yapmaktadır.

2010 yılından itibaren üretim ağımızı savunma sanayi ve otomotiv için  parça imalatına yoğunlaştırdık. 2010 yılında milli piyade tüfeğine ait kalite kontrol mastarlarının imalatı ile başlayan üretimimiz 2012 yılından itibaren TSI Uçak koltuk firmasına yerli uçak koltuğu üretimi kapsamında gerekli olan yedek parça, kalıp, fikstür imalatı ile devam etmektedir.

Üretim kapsamımızda özellikle imalatı hassas ,yapılması güç olan üretimleri hedef alarak kendi alanımızda hep daha iyi olmayı hedefleyerek ve bu hedefler doğrultusunda gerekli yatırımları yapmaktan kaçınmayarak devam etmekteyiz.2017 yılına geldiğimizde Firmamız bünyesinde 4 Adet 5 eksen CNC işleme merkezi , 4 Adet 3 eksen CNC işleme merkezi, 1 adet CNC torna ve diğer manuel tezgâhlar ile birlikte CMM ölçüm cihazını bünyemizde barındırmaktayız.

Aparatlar

Aparatlar

Fikstür

Fikstür

Kalıplar

Kalıplar

Uygulamalar

Uygulamalar

Kalite kontrol mastarları

Kalite kontrol mastarları

Plastik enjeksiyon uygulamaları

Plastik enjeksiyon uygulamaları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.